2733
2739

سلام 

اکثر حس ششمیا وقتی می‌پرسیدم میگفتن بله موفق میشی بله قبولی امسال ولی نشد. با درصدهايي که زدم و تحلیل کردم میبینم ۱۰ هزار اینا آوردم جایی که ته تهش ۶ هزار میتونه فرهنگیان بیاره💔

درسته من زیاد به حس ششم اینا اعتقاد نداشتم و تو خانواده من اصلا چنین چیزی نبود ولی اینجا چنتا دیدم فکر کردم شاید واقعا درست باشه. اما دریغ...

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آینده رو فقط خدا میدونه 

اینا اگر طبیب بودن سر خودشونو دوا میکردن 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2728
من با 2700منطقه 3 و تراز9000 حتی دعوت به مصاحبه نشدم 

مجاز بودی ؟ شاید از تحقیقات قبول نشدی

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱
بعد میگی چرا میگی چرا میگن سرگرمی هست

آره خودم چنین چیزی نشنیده بودم. اینجا شنیدم

خواستم بگم حقیقت نداره زیاد

2740
آینده رو فقط خدا میدونه  اینا اگر طبیب بودن سر خودشونو دوا میکردن

اره واقعا همه چی دست خداس

حس شیشم کشکه باور نکن و مخالف باش باهاش خرافات هست  حالا اگه حس شیش مثلا به یه ادم ساده بگه مو ...

اره الان متوجه میشم

من خودم تلاشم رو کردم و حرف هاشون زیاد مهم نبود ولی خب آدم یکم امیدوار میشه. الان میبینم همه چی دست خداس

معلومه که مجاز بودم.تراز 9000مجاز میشه. نه عزیزم دعوت به مصاحبه نشدم کلا که کار به تحقیقات برسه

وااای دو ساله‌ دارم کنکور میدم الان فهمیدم بعد مصاحبه تحقیق میکنن😂

آخه چون هیچوقت کنکورامو خوب نیوردم دیگه برا بعدش مطالعه نکردم که ببینم کدوم اوله💔