2737
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65386 بازدید | 1306 پست
فکر کن تا این سن خونه پدر مادرت بودی خواهر کوچیکترت و دوستای همسن و صمیمیت ازدواج کرده بودن همه سر ز ...

ول کن هر چی بگی یه چیزی درمیارن درکی ندارن .نرود میخ آهنین در سنگ .اصلا نمیدونم چرا میان تو این تاپیکها .احتمالا با شوهرشون یه خرده بحثی می کنن بعد میان اینجا یه پست هیجانی میذارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیا همکار های من ببین بالای۴۰سال مجرد  خوشبخت شاد واقعی  هر تعطیلی سفر  مدام ب ...

عزیزم به ظاهر که نیست اولا اونا قطعا پارتنر فابریک دارن بعدشم تو که از دل اونا خبر نداری مگه کسی از دوستام و آشناها از دل من خبر داره ؟

نه من زیاد دیدم شوهر خوب اگه معیارتون دکتر و استاد دانشگاه هست حرفی ندارم اما مرد اهل زندگی و سالم ز ...

دکتر مگه نمیشه شوهر بد باشه

ملاک من نه پول نه خونه و ماشین و نه چهره زیبا و قد بلند و...

معیار من اخلاق خوب هست مهربونی خانواده همسر خوب اینکه درکت کنه اینکه با تمام وجود باهات باشه 

خوب شکر خدا دور و ور تون زیاد 

مال ما شاید یکی 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2728
نداره عزیزم منظورم به اونایی بود که به کسایی که دوس دارن ازدواج کنن میگن شوهر چیه عشق و حال کن😐

من هرچی متاهل دیدم بیشتر تو عشق و حال بود مجرد با دوستش نهایت برن کافی شاپ دیگه تهش برن مسافرت چهارتا زوج ببینن بیشتر دلشون بگیره

ول کن هر چی بگی یه چیزی درمیارن درکی ندارن .نرود میخ آهنین در سنگ .اصلا نمیدونم چرا میان تو این تاپی ...

تجربه شو ندارن نمیدونن هر شب دلت میخواد بخوابی بیدار نشی فرداش 

2740
من هرچی متاهل دیدم بیشتر تو عشق و حال بود مجرد با دوستش نهایت برن کافی شاپ دیگه تهش برن مسافرت چهارت ...

دقیقا من ارتباطام بت دوستام کم شده چون اونا متاهلن کاپلی میرن اینور و انور 

همه بیشتریا دورهمی و مسافرت اینا کاپلی میرن 

من کلی ازدواج خوب دیدم و کلی زن دیدم که راضی بودن از شوهراشون شرمنده عزیزم شوهر شما اخلاق نداره وگرن ...

آخه تو کل خانواده های خودم و همسرم و دوست و آشنا فقط یکی هست 

واقعا میگم 

حتی زن داداشم از داداش من راضی نیست مشکل دارن

شانس زن های اطراف من معلوم نیست کجا رفته

برو بابا دوست های من بالای ۴۰تازه می‌خوان به ازدواج فکر کنن

خب من دوست داشتم تا جوونم ازدواج کنم حتما دوستات تا تین سن ده تا رابطه طولانی مدت داشتن من نداشتم خب رابطه این مدلی 

حداقل بچه داری یه دلخوشی داری یه انگیزه داری یه چیزی که تو رو‌یه تین زندگی وصلت میکنه من همونم ندار ...

شک نکن ازدواج می‌کنی

از این روزها لذت ببر

بخدا ازدواج نکردن بهتر تا ازدواج بد داشتن مثل من

2706