2733
2734
من شیرم کمه حسابی هم می ذارم تو دهنش مک بزنه ولی بچم سیر نمیشه کم وزنم هست عذاب می کشه حالا می خوام یه وعده شیر خشک یدم می ترسم بعدا سینمو نگیره کمک
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
سلام عزیزم من پسرم دو ماهشه هفته اول اصلا شیر نداشتم ولی شیر خشک میریختم رو سینم تا مک بزنه وبا سرنگ شیر خشک بهش میدادم تا سیر بشه الانم شیرم کمه هم شیر خشک تو شیشه میدم هم شیر خودم خدارو شکر هر دورو میخوره
همه بشرند اما فقط بعضی ها انسانند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من از ٥-٦روزگى شیرخشک هم میدادم به دخترم از ١٠سى سى شروع کردم اونموقع ٤/٥ سال پیش ، شیر نان ١ میدادم شیشه شیر ناک و اونت خیلى خوبند
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
سعی کن اصلا شیر خشک ندی از یه سنی به بعد که شیشه رو بشناسه دیگه سینه رو نمی گیره پسر من تا ده ماهگی هر دو رو می خورد ولی از ده به بعد فقط شیشه به خدا پدرم دراومده با شیر خشک یه مسافرت که می ری قدر شیر مادر رو می فهمی تا جایی که می تونی استراحت کن ماء شعیر و شیر و مایعات زیاد بخور اگه دختر بچت از شیرافزا هم می تونی استفاده کنی ولی بذار زیاد بمکه خود عمل مکیدن شیر رو زیاد می کنه
2738
عزیزم از داروخانه گالاکتوژل بگیر شیرت رو زیاد میکنه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
پودره روزی یکی دوبار میخوری خیلی عالیه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
هلی اینجور چیزا کلا ریسک داره نمیشه قطعی گفت منم بچه ام از اول هر دو شیر رو خورد اول هاش خیلی کم و نامرطب بود. باید سعی کنی سرشیشه تنگ باشه باشه ناک سایز کوچیک من میدادم ارتودنسی خوب بود. منکه که چند نفر دیدم بچه هاشون هر دو رو میخوردن. سعی کن شیر خشک رو ووقتی خوابه یا خوابالو بهش بدی
http://cherayee.persianblog.ir
هلی حواست باشه مثل من نکنی. اگه خوب نخوری جونه بدنت میره و بعدا هزاری دردسر پیدا میکنی و جبران ناپذیر میشه. بچه اتم اگه خوب نخوره خوب رشد نمیکنه. تو جامعه ما متاسفانه تعصب بیمورد اینا زیاده و گارد میگرن سر شیر خشک نظه من اینه که اگه دیدی به هر دیلیل نمیشه شیر خوب بدی مجبوری شیر خشک بدی حتی اگه بعدا مال خودت نگیره . البته که نهایت تلاشت کن شیر خودتم بهش بدی. ولی به رشدشم توجه کن . بچه هایی دیدم که فقط شیرخشکی بودن ولی بهتر و قوی تر از بعضی بچه هایی که فقط شیر مادر میخوردن بودن. اینها نظرات شخصیه من بود
http://cherayee.persianblog.ir
2706