2737
2739
عنوان

دلم واسه برادرم سوخت😂😂😂

289 بازدید | 9 پست

شب یه کیکه کوچولو درست کردم بوش کل خونه رو برداشته بود امروز همشو خودم خوردم

برادرم از بیرون رسیده رفته یخچال و باز کرد دید خبری از کیک نیست میگه میمردی یکمم واسه من نگهداری😂😂😂دلم براش سوخت  دیشب بوی کیک خورده بهش حتما خیلی دلش خواسته شکر هم تموم شد پاشم یکی دیگه براش درست کنم حوصله ندارمم برم بخرم🐑

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

شکر بخر درست کن دلش خواسته

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو میخوای  پاشو شکر بخر کمکم کن باهم درس کنیم😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
شکر بخر درست کن دلش خواسته

اره تاشب درست میکنم براش وگرنه عذاب وجدان میگیرم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
بهش بگو میخوای  پاشو شکر بخر کمکم کن باهم درس کنیم😂

ولا بخدا

2738
خیلی بیشعوری منم دلم خواست🥺😂

کیک کاکائویی🥺🐑🐑🐑🐑😂😂