2737
2734
عنوان

اعتماد کردن به خدا در دوران بارداری

1750 بازدید | 10 پست
من خیلی نگرانم چون در بارداری اولم سقط داشته ام و این بارداری بارداری دومم است همش میترسم نکنه خدای نکرده اتفاقی بیفته سر کار هم میرم نمیدونم چه کار کنم از یه طرف به پول کارم احتیاج دارم از یه طرف دیگه خودمو به خاطر سرکار رفتنم با اوضاعی که دارم ملامت میکنم نمیدونم توکل کردن به خدا یعنی این که خدا روزی رسونه سرکارنرم و از بچه ای که در شکمم دارم مراقبت کنم یا یعنی اینکه به خدا توکل کنم و به سرکار رفتنم ادامه بدم
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=962179&postID=37623932
تم‌های خلاقانه و زیبا، کیفیت بی‌نطیر، قیمت استثنایی .... خدمات جشن‌ شادیکا.... http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=992506&PageNumber=1 ایمیل: shadika.kidtheme [at] gmail.com اینستا: @shadika.kidtheme

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر درد و لکه بینی نداری سرکارتو برو
برای حفظ و سلامت جنین اگر اعتقاد داری سوره ی الحاقه رو نویس همیشه همراهت داشته اش معجزه می کنه
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
2731
خوندن سوره ذاریات هم واسه حفظ جنین خوبه منم سرکارمیرم برای منم دعا کن
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
من هفته دهم بارداریمه زیر دل و کمرم از ساعت 11 یا 12 به بعد خیلی درد میگیره تحت نظر پزشکمم هستم ولی دوهفته پیش که پیش دکترم رفتم گفت همه درد هایی که داری طبیعیه و مشکلی برای سرکاررفتن نداری من هم محل کارم طبقه دومه و هم خونمون طبقه دومه ولی با این که دکتر گفت همه چیز عادیه هفته پیشی لکه بینی داشتم و دکتر بهم یه هفته استراحت داد وبعد از استراحت لکه بینی ام خوب شد و الان روز دوممه که میرم سرکار الان نمیدونم چه کارکنم به حرف دکترم اعتماد کنم؟ سرکار نرم؟....
خیلی دپرسم همش نگرانم و غصه میخورم همه تو بارداریشون وزن اضافه میکنند من 6 کیلو وزن کم کردم و شدم 46 کیلو ازتون میخوام برام دعا کنید
به خدا توکل کن اگه بچه عمرش به دنیا باشه میمونه و اگه خدای نکرده نباشه استراحت مطلق هم بکنی فایده نداره منم اولی سقط شد این دومیه سر اولی اینقدر به خودم رسیدم و همه کار کردم ولی نموند واسه این فقط به خدا توکل کردم و سر کارمم رفتم خدا رو شکر هیچی نشد
من به خود می بالم که در این عصر یخی ، همسری دارم که دلش آینه خورشید است
2738
من قبل این دو تا بارداری یه بارداری ناخواسته داشتم خودم رو کشتم که سقط بشه نمی شد باورت نمیشه کیسه برنج 10 کیلویی بغل میکردم 5 طبقه رو میرفتم پایین و میومدم بالا میرفتم بالای دیوار میپریدم پایین اداشم رو کمرم رژه میرفت نشد که نشد آخرش رفتم کورتاژ کردم
بارداری بعدی که بچه رو میخواستم و همه جوره مواظب خودم بودم بی دلیل خونریزی کردم و قلبش وایساد واسه همین این دفعه دیگه کلا در کار خدا دخالت نکردم
خیلی از اینکه نکنه دوباره خونریزی پیدا کنم میترسم هر ترشحی که دارم فورا خودمو وارسی میکنم تا خیالم مطمئن بشه که خدای نکرده اتفاقی نیفتاده باشه