2737
2734

توروخدا راهکار فعلا راهکار لاغری ندید ۱۷ سالمه قصدم لاغری هست ولی سریعا یک قرار دارم ک باید طرفم منو پسند کنه دکترم گفته بخاطر تیروئید به شدت کم کارت وزنت رفته بالا وزن قبل تیروئیدم۸۵ کیلو بود میتونستم کنترل کنم الان ۱۰۵ کیلوام فیسم خیلی خوب و قشنگم ولی تپلم چ تیپی بزنم ک بتونم طرفمو جذب کنم وقت کمی دارم لطفاً کسایی ک مخالفن تاپیکو ترک کنن 

بچه ها به کمکتون به شدت نیاز دارم هرکس بهم راهکار بده انشالله اجرش با آقا امام رضا باشه مخصوصا اگه راهکارش جواب بده یک عمر دعاش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

شلوار لی جذب بپوش با لی کتی ....خیلی هیکلت قشنگه 🤩

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2706