2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم آیا علائم واقعا ربطی ب جنسیت داره یا نه؟؟ یا مثلا دیدین بقیه میگن بچت حتما پسره یا دختره ... علا ...

برای من که بود،،مادرم حدس می زد دختر باشه و دخترن دوقلو هستن البته حدسش دو برابر درست دراومد.😂😂

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2731
برای تشکیل ریه 

آها الان فهمیدم همون آمپول بتامتازون که برای تکمیل رشد ریه میدن تو زایمانای زودرس.

مگه شما سرکلاژ نکردین؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
برای من که بود،،مادرم حدس می زد دختر باشه و دخترن دوقلو هستن البته حدسش دو برابر درست دراومد.😂😂

الهی ، خدا حفظشون کنه برات ، تو این مدت هرکی منو میبینه ی جنسیت رو احتمال میده خودمم اصلا حسی نداشتم ب جنسیت اما الان کنجکاو شدم و حساس ک زودتر بفهمم چیه😂

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب نطرمن که نه...من بجم دختره هرکی میبینه میگه حتما پسره ولی ۳تاسونوم گفتم دکتره

حتما از علائم و چهره میگن گلم

علائمت چیه ؟

چند وقته و تپل شدی یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی ، خدا حفظشون کنه برات ، تو این مدت هرکی منو میبینه ی جنسیت رو احتمال میده خودمم اصلا حسی نداشتم ...

ممنونم عزیزم،،همچنین.😘😘

مگه ان تی حدس نزدن؟؟

من علائمم خیلیییی شبیه بارداریای مادرمه برام عجیبه.😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ممنونم عزیزم،،همچنین.😘😘 مگه ان تی حدس نزدن؟؟ من علائمم خیلیییی شبیه بارداریای مادرمه برام عجیبه. ...

چرا گلم حدس دخمل زدن اما همه برعکسشو میگن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا گلم حدس دخمل زدن اما همه برعکسشو میگن 

اره علایم ربط داره به جنسیت 

من اصلا چایی ،شیرینی ،مرغ اب پز دوس نداشتم سه ماه بالاآوردم خیلی بد حال بودم هوس ترشی حات میکردم بدنم به شدت گرم میشد شکمم سریع اومد جلو نکنیم پسره .تست ابو علی سینا هم درست گفت نخ سوزن 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم منم سی پنج هفتم چند کیلو بچت شما افسردگی نداری من سریع گریم میاد همش احساس غم میکنم

منم خیلی حساس شدم همش گریم میگیره انگار خیلی عصبیم زود رنج شدم فقط منتظرم یه ماه زودتر بگذره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کیست pcoدارم دکتر ال دی داده دوسال عقدم و جلوگیری میکنیم میترسم آینده بچه دار نشم؟؟؟ الان ال دی ...

کیست داری قرص نخور بعدا که بخوای بچه دار بشی به مشکل میخوری قرص شدیدا هورمونهارو بهم میزنه منم مشکل شمارو داشتم اصلا قرص استفاده نکردم با این حالا واسع باردار شدن به مشکل خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706