2737
2739
من تو هفته بیستم تو سونو آنومالی طول سرویکسم رو 30 زده دکترم گفت خیلی باید استراحت کنی که سرکلاژ نشی خیلی نگرانم سعی میکنم همش دراز بکشم ولی بعضی وقتا که خسته میشم میشینم.به نظرتون نشستن هم برام مضره؟لطفا اگه کسی میدونه یا تجربه داره راهنماییم کنه
دنیا اگر هزار بار دیگر تکرار شود......باز هم تو......باز هم تو......باز هم تو(شوشوی مهربونم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نزدیک مامانم هستم در طول روز اونجام از این بابت مشکلی ندارم ولی دراز کشیدن مداوم خیلی سخاه
دنیا اگر هزار بار دیگر تکرار شود......باز هم تو......باز هم تو......باز هم تو(شوشوی مهربونم)
2728
خدا از زبونت بشنوه ارد جان کاشکی اینطوری باشه.نه اصلا راه نمیرم فقط در حد دستشویی رفتن
2738
سلام عزیزم خونه ای که می رم کوچیکه وسایلامو فروش فوری گذاشتم ببینید کارای خیلی شیک و زیبا دارم در اولین فرصت عکس می گذارم ببینید فروش ویژه ظروف کریستال RCR لاروس china JCC لومینارک عزیزان سفارش داشتین پیامک بدین لطفا به این شماره 09300147990 برا دیدن تصاویر وبلاک زیر کلیک کنید http://delaram225.blogfa.com/category/11/
لینک ورود به sale - 09300147990
دوست عزیز، خواهر من هفته 18 بود که طول سرویسکش 31 بود، دکتر خیلی ما رو ترسوند و خواهرم هم عمل سرکلاژ کرد، البته خواهر دوقلو داره، قبلش زیر دلش خیلی درد می گرفت، ولی خدا رو شکر الان خوبه و هفته 31 هست. البته یک ماه مرخصی گرفت و استراحت کرد ولی بعدش سر کار رفت، البته الان هم می ره، خودش از عمل راضیه، قبلش خیلی دل دردهای پریودی می گرفت. برای شما عمل دیگه دیره، امیداورم که این روزا هم به راحتی بگذره. کار خوبی می کنی که خونه ی مادرت هستی.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
ممنونم رویا جان خدا رو شکر من اصلا تا الان درد و انقباضی حس نکردم و تا الان همه چیز بارداریم نرمال بود غیر از طول سرویکسم.احساس کردم دکترم میخواد منو بترسونه که رعایت کنم .ایشالا نی نی های خواهرت صحیح و سالم بیان تو بغلش
سرویکس من هم تو هفته 13 تو سونوی ان تی 30 بود، که دکتر خودم و دو دکتر دیگه گفتن خوبه البته من خودم از نوشته های اینجا نگران و حساس بودم، اما اونها گفتن نیاز به سونوی واژینال هست چون ان تی طول سرویکس رو دقیق نمی گه، حتی به یکی از دکترها هم گفتم که بودن کسانی که با استراحت طول سرویکس از 30 به 40 رسیده، که رد کرد و بحث خطا در سونو رو مطرح کرد، ضمنا" زیر 25 رو سرکلاژ می کنن، در نهایت دکتر خودم و یه دکتر دیگه سونوی واژینال می خوان و یه دکتر دیگه هم گفته موردی نداره!! حتی برام استراحت هم ننوشتن چون من کارمندم، نگران نباش
وبلاگ ترنم عزیزم :http://ourprincess.niniweblog.com
سلام سرویکس منم هفته 18 شده بود 30 دکترم گفت استراحت نسبی داشته باشم و از شکم بند بارداری استفاده کنم من خیلی دلدرد داشتم و تو ماشین که مینشستم رو سرعت گیرای خیابون یا دست اندازا که ماشین تکون میخورد خیلیییییی اذییت میشدم دکتر به من قرص ایزوپرین داد که خدا رو شکر خیلی بهترم ولی نمیدونم سرویکسم الان چنده فقط حس میکنم نی نی رفته بالاتر تا میتونی استراحت کن من اصلا شرایط استراحت نداشتم خیلی میترسیدم نه کسی رو داشتم که برم پیشش نه با یه پسر بچه 3ساله واسم مقدور بود استراحت کنم قدر مامانتو بدون و مواظب خودت و نی نی باش
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2706