2737
2739

تو یه کانالی تلگرامی کنکوری یه عده مشاوره میدادن و یه طرحی برگزار کردن و ثبت نام کردم

اینطوریه ک هر شب گزارش کار میدی و صبح ساعت بیداریتو اعلام میکنی الانم هیچ خبری نیس

مشاورم میگه من بهتون برنامه نمیدم فقط میگم چطوری برنامه ریزی کنین

اگ میدونستم اصلا ثبت نام نمیکردن بخدا جوریییییی تبلیغات میکنن فکر میکنی چخبره!

رفتم پیوی مشاورم شرایطمو گفتم ک راهنماییم کنه و از دیروز سین زده اما جواب نداده!

اصلا چیزه خاصی نیس امیدوارم اینطوری پیش نره😔

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶

😐😐😐😐چند پول دادی؟

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

کسی نیس؟🙄

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐چند پول دادی؟

۵۰۰ برای یه ماه

اگ بخواد اینطوری پیش بره اعتراض میکنم

فقط شب گزارش کار و اعلام ساعت بیداری؟!

من فکر کردم برام برنامه ریزی میکنه

2731
چه مبلغی گرفتن؟ اگه تبلیغاتشونو دارین میتونین براشون فوروارد کنین و بگین من بر اساس این تبلیغات و ا ...

والا اصلا حواسم نبود ک گفتن برنامه میدیم یا نه فقط خیلیییییی آب و تاب دادن و....

۵۰۰ برای این ماه

2740
چ رشته ای؟

تجربی

۵۰۰ برای یه ماه اگ بخواد اینطوری پیش بره اعتراض میکنم فقط شب گزارش کار و اعلام ساعت بیداری؟! من ف ...

آره بابا اعتراض کن

اگه اینجوری باشه که رسما داره کنکوریا را تیغ میزنه

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
خیلی زیاد گرفتن. قیمت مشاوره حضوری رو گرفتن

فعلا ک کار خاصی هم نکرده

دیروز براش ویس فرستادم سین کرده اما جواب نداده

سال یازدهمین؟ کاری رو براتون دارن انجام میدن که مامان ها بدون دریافت وجه انجام میدن😅 اما نگران نب ...

پشت کنکور

وای آره😁 بمیرم ک همیشه بهترینن مامانا😍

آره شاید

به نظرم تا یه هفته صبر کنین. ان شاء الله که درست میشه

💖💖

2706