2737
2734
عنوان

طول سرویکس 30 در هفته بیستم بارداری چقدر خطرناکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38755 بازدید | 66 پست
سلام منم استراحت مطلقیم هفته 21بارداریم تو هفته 19طول سرویکسم 25 بود دکتر گفت ریسک سرکلاژ منم امپولو ...

منم مثل شما سرویکسم کوتاهه، نی نی تون چند هفته دنبا اومد؟ 

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم آمپول پروژسترون چند میزدین هر هفته؟۵۰۰ یا ۲۵۰؟قرص ایزوپرینم میخوردین؟هر چندساعت؟

آمپول پروژسترون ۲۵۰ هفتگی و قرص ایزوپرین روزانه هر روز یکی من اول هفته ۳۶ درد زایمانم شروع شد مشکلم طول سرویکس نبود رحم من تو هفته ۳۶ بیدار شد بخاطر آمپولها هم زایمان سختی داشتم چون دهانه رحمم و خیلی سفت کرده بودن دکتر میگفت رحم وقتی بیدار میشه دیگه هیچ کاری نمیتونیم انجام بدیم کیسه آبمو خودشون پاره کردن کلا مشکل من با کسایی که طول سرویکس کم دارن فرق میکرد ولی دکتر برای احتیاط آمپول تجویز کرد ولی قرص ایزوپرنین لازم بود چون انقباض ها رو تا حدودی کنترل میکنه پسرم سه روز تحت مراقبت بود بعد مرخص شد 

منکه تو بارداریم طول سیروکس نرمال داشتم ولی میدونم طول سیروکس نباید کمتر از 30 بشه و تا جایی که میتونی بیشتر استراحت کن. اینجا آیا طول سرویکس 30 سرکلاژ میشه؟ کارشناس توضیح داده به نظرم مطلب خوبی بود.