2737
2734
عنوان

من خیلى سردم

1557 بازدید | 43 پست
دخترم 16ماهشه.قبل از بجه دار شدن انقدى سرد نبودم ولى الان روز به روز بدتر میشم.شوهرم خیلى میل جنسیش بالاست ولى من نمیتونم جوابکو باشم خیلى از این مسئله ناراحتم و هربار بعد از اینکه دست رد به سینه شوهرم میزنم کلى عذاب وجدان میکیرم قبلا هفته اى یه بار میشد که رغبت میکردم ولى الان ماهى یه بار به زور دلم بخواد نود درصد رابطه هایى که با شوهرم دارم فقط اونه که حس داره من هیجى آیا راهى براى افزایش میل جنسى هست؟
تا میتونی گرمی بخور خرما عسل مغزها انبه و............
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم چه راههایی وجود داره فقط میدونم هر چی بیشتر به اسن حس میدون بدی بیشتر میشه به خودت تلقین کن که خیلی تمایل داری یا اون ساعتایی که راحتی رو در نظر بگیر شاید همیشه لحظه هایی بوده که تو خیلی خسته بودی
و خدایی که در این نزدیکیست. . .
2728
2738
بهتره با یک مشاور و پزشک صحبت کنی من عصاره گل سرخ رو شنیدم ببخشید روش جلوگیرت چیه؟؟
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
دوستان قرص جلوگیری باعث کاهش میل جنسی میشه برای همین میگم روشت چیه
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
2706