2737
2734
عنوان

چطور به داداشم کمک کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4010 بازدید | 330 پست
تو ب خودت مونده ببین وضع زندگی و کار ما رو دوس داری جای ما باشی عاشقشی بسم الله اون بدبخت نشده خودش ...

انگار آینده مارو رتبه کنکور تعیین میکنه واقعا نمیدونم به کجا برمی‌خورد اینو میفرستادن دندون بخونه این همه داستان نداشته باشیم 

اره فقط خودشه باید بخواد  تو نمیتونی کاری کنی  و اینک یکی باشه بهش نشون بده چیکار کنه مس ...

درست میگی 

خودش نمیخواد خودش میخواد راکد بمونه و صرفا فقط کارایی رو انجام بدع ک مجبوره بع انجام دادنشون کاش به خودش بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعامون کن پس ❤️

عزیزم مثه خواهر کوچیک منی ❤️❤️ 

دوس داشتی سیوم کن بیا حرف میزنیم🩷🩵

معمار و طراح زندگیت خودتی فقط تک بعدی نمون ک محکوم ب فنا میشی 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2731
درست میگی  خودش نمیخواد خودش میخواد راکد بمونه و صرفا فقط کارایی رو انجام بدع ک مجبوره بع انجا ...

غرق شده متاسفانه میدونم سخته ب خدا سخته 

من مثه داداشت کم ندیدم دیدم کسایی ک بعد اینکه مسیر زندگی منو دیدن باهاشون حرف زدم رفتن خوب شدن بهتر شدن بعضی ام میگم دیگ خبر ندارم 

همه مشکل دارن همه ... ولی تو خودتی ک زندگیت رنگی میکنی یا سطل سیاه میپاچی ب دیوار دلت 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
عزیزم مثه خواهر کوچیک منی ❤️❤️  دوس داشتی سیوم کن بیا حرف میزنیم🩷🩵 معمار و طراح زندگیت خودت ...

وای گفتی تک بعدی یادم افتاد من گاهی تو خونه میگم بعد کنکور میرم بلاگر میشم همین داداشم دو ساعت میشینه نصیحت میکنه ک ازین فکرا نکن بشین یعد کنکور درستو بخون همکلاسی های من هر کی رفته مشاور شدع گند زده به درساش😑😂😂

غرق شده متاسفانه میدونم سخته ب خدا سخته  من مثه داداشت کم ندیدم دیدم کسایی ک بعد اینکه مسیر زن ...

میفهمم همه چی بستگی به دید خود آدم داره 

همین پرستاری ک تو میگی اوایل ازش خوشم نمیومده من خودم یه دوستی دارم پسره و تقریبا همسن توعه ببین وقتی پرستاری قبول شد این مدلی بود ک وای بیچاره شدم حالا باید برم جلو دست دکترا کار کنم و ازین حرفا اما هر چی گذشت و با این رشته بیشتر آشنا شد عاشقش شد واقعا الانم هدفش شده اینکه بعد پرستار شدن به مردم کمک کنه چون این مدلی حال خودش هم بهتره تا اینکه همش بخواد خودشو عذاب بده  ک وای دیدی حقوقم کمه کارم زیاده و ازین حرفا 

2740
نمیدونم  اما من میخوام راضیش کنم ببرمش پیش روانشناس اما نمیدونم چطوری

مامان من راضی نمیشد بدون هماهنگی وقت گرفتم مجبور شد بره
بعدشم ایشون مطمئنا یجا کم میاره
منم تا یمدتی همین بودم یجا دیدم برا خودم زندگی نکردم کم اوردم یه هفته دعوا بودا برا منم پدرم کاریم نداشت نهایتا راهنمایی میکرد ولی امان مامانم  ول نمیکرد همش حس میکنه نمیتونم کارامو بکنم تصمیم درستی بگیرم
چیزی ک میخواستم سختیای خودشو داشت
ولی اونیه ک میخوام
سعی کنین یمدت درمورد اینده ای ک دوست داشت باشه درد و دلاش دختری ک دوست داره باهاش حرف بزنین و نصیحت نکنین همش یمدتی همش وقت بزارین و صحبت
کم کم غیر مستقیم بفهمون برا خودش زندگی کنه...نه اینکه مثل مامانت تو هم اصرار کنی ک حتما برو فلان کار رو کن ایشالا حال دل هردوتون خوب باشه

یچیزیم بگم
خانواده های ایرانی تا بچه نابود نشه نمیفهمن کارشون چقد سمیه
من از مهر ماه تا اسفند بخاطر فشار عصبی و اضطراب دکتر بودم اخرشم بستری شدم یمدت قرص فلان بزور الان بهترم ولی باز اثرش هست..تازه فهمیدن چ خبره
به مادرت بگو کاری نکنه بچش جلو چشاش پر پر شه
دیگه راه برگشت نباشه..

مامان من راضی نمیشد بدون هماهنگی وقت گرفتم مجبور شد بره بعدشم ایشون مطمئنا یجا کم میاره منم تا یمدتی ...

من الان حتی نمیدونم واسع داداشم باید وقت بگیرم یا مامانم 😂😂😂

سیرکی به نام خانواده ایرانی 😂😂

من الان حتی نمیدونم واسع داداشم باید وقت بگیرم یا مامانم 😂😂😂 سیرکی به نام خانواده ایرانی 😂😂

دقیقااا  من هم برا خواهرم گرفتم هم مادرم
خودم اولش بخاطر استرس رفتم گفت تو برو بگو مامانت بیاد  گرفتاری داریم بخدا

یچیزیم بگم خانواده های ایرانی تا بچه نابود نشه نمیفهمن کارشون چقد سمیه من از مهر ماه تا اسفند بخاطر ...

اره میفهمم 

بابای خودم باز چند وقت پیش یه خانم دکتری خودکشی کرد یکم به خودش اومد 

اما مامانم انگار فک میکنه داداشم قوی تر ازین حرفاس باورش نمیشه ک بشکنه 

اره میفهمم  بابای خودم باز چند وقت پیش یه خانم دکتری خودکشی کرد یکم به خودش اومد  اما ما ...

دقیقا حالم ک بد شد مامانم گفت انتظار نداشتم تو اینطوری بشی یجوری گفت انگار من ادم نیستم

2706