2733
2739
عنوان

چطور به داداشم کمک کنم ؟

4010 بازدید | 330 پست

بچه ها دارم نابود شدنش رو میبینم به اجبار مامان بابام کلی درس خوند رشته ای ک اونا میخواستن قبول شد به ظاهر آدم موفقیه تو فامیل اما خانواده خودم بازم بیخیالش نمیشن و همش بهش سرکوفت میزنن 

هستید ادامشو بگم ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از طرفی الان که اوج جونیشه مامانم همش تهدیدش میکنه دوست دختر نگیریا بی آبروش میکنم داداشمم میگه من ک قرار نیس با کسی که تو رابطم ازدواج کنم چرا هم خودمو اذیت کنم هم اونو اما من میدونم خیلی داره اذیت میشه به خاطر تنها بودنش

چیکار کنم مامانم بیخیالش بشه انقد گیر نده بهش؟  

همش هم میگه زود باش بیا با دختر فلان دوستم آشنا شو ازدواج کن با اینکه سنی نداره

2738
 از طرفی الان که اوج جونیشه مامانم همش تهدیدش میکنه دوست دختر نگیریا بی آبروش میکنم داداشمم میگ ...

چرا خودشو مستقل نمیکنه الان که میگی موفقه،اگر ادامه داشته باشه بعدا با کسیم که ازدواج میکنه اونم اذیت میشه 

از طرفی الان که اوج جونیشه مامانم همش تهدیدش میکنه دوست دختر نگیریا بی آبروش میکنم داداشمم میگ ...

وای الهی بگردم چند سالشه ؟!

و اینکه بشین با اون مامانت حرف بزن بگو مگه اینو از تو جوی آب پیدا کردین و اینکه بگو به داداشت که یه چند وقت به حرفایی مامان بابات اهمیت نده خودشون خوب میشه

من می‌دونم تو امسال مال من میشی دلبر من دور چشای نازت بگردم🧸♥️
کاملا مشخصه افسردس میگم بیا بریم روانشناس میگه خودم میدونم افسردم حتی میدونم قراره چ حرفی بهم بزنه و ...

بنظرم تنها کاری ک میتونی بکنی اینه ک با خانوادت صحبت کنی و ب داداشت نشون بدی ک همیشه پشتش هستی

چرا خودشو مستقل نمیکنه الان که میگی موفقه،اگر ادامه داشته باشه بعدا با کسیم که ازدواج میکنه اونم اذی ...

چجوری مستقل شه ؟ 

اصلا من نمیدونم چرا به حرفای مامانم اهمیت میده از طرفیم حق داره نمیشه که دختر مردم رو معطل خودت کنی

2706