2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر سزارین کنید و بعدش پمپ درد بگیرید و شیاف دیکلوفناک استفاده کنید خیلی درد احساس نمیکنید یعنی واقعا قابل تحمل میشه.از من ترسو تر نیست. دوبار سزارین کردم. البته یه بچه بیشتر ندارم.اولی نموند
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
من سزارین کردم اصلا هم درد نداشت....فقط شب اول سختم بود که شیاف گذاشتم بقیه ش خیلی راحت بود....الانم ۶تا بچه ام رو می یارم اینقدر که زایمانم راحت بود
من را محکم در آغوش بگیر...من می خواهم جزیی از تو شوم
من که اخره ترس بودم موقع زایمان تمام اون ترسها از بین رفت درد طبیعی رو کشیدم وفول شدم ولی بچه پایین نیومد و حالم بد شد سزاربنم کردن اونم دردش قابل تحمل بود پمپ درد نگرفتم ولی همون شیاف کارشو کرد
 BabyFetus Ticker
منم خیلی میترسم دو تا زایمان انجام دادن الان بیان بگن دوباره، بازم میترسم با اینکه خدائیش درد نداشتم و خوش زخم بودم
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738
من قراره به زودی زایمان کنم،البته اولین زایمان. طبیعتا ترس داره ولی اینجوری به خودم دلداری میدم که وقتی همه تونستن منم میتونم. به نظرم ترسش شیرینه. همه بم میگن وقتی بچه ات رو بغل کنی همه اون درد ها یادت میره. برام دعا کنید که راحت زایمان کنم
خدا جونم دخملم رو به تو میسپارم