2737
2734

سلام . من 22 سالمه و اینکه شاغلم و دانشجو هستم . محیط دانشگاه  ام تفکیک جنسیتی و همه خانومن . محیط کارم هم همین طور . و تقریبا هیچ مردی دورم نیست . الان واقعا دیگه دلم می خاد وارد رابطه بشم و تو اینستا خیلی بهم پیشنهاد می دن . و من اصلا نمی تونم اعتماد کنم . وقتی باهاشون حرف می زنم تو اینستا و از خط قرمز هام میگن ، می بینم همشون رابطه می خوان و .... الان واقعا نمی دونم باید چی کار کنم ؟ قبول کنم ؟ اعتماد کنم ؟ یا از حساسیت هام کم کنم ؟ از عقایدم بگذرم ؟ چی کار کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانشناس به من گفت مهم نیس کجا آشنا میشیم مهم اینه که کمتر از یک هفته همو ببینید از نزدیک و اون رابط ...

نمی دونم . من اول ش که قراره بریم دیت بهشون می گم که من اهل بغل و دست و ماج و این چیزا نیستن😅بعد طرف میگه نمیشه و همون جا قرار کنسل میشه

2731
نمی دونم . من اول ش که قراره بریم دیت بهشون می گم که من اهل بغل و دست و ماج و این چیزا نیستن😅بعد طر ...

خب کساییو فالو کن و کساییو بیار دورت که طرز فکرشون شبیه‌ باشه مثلا اینکه نمی‌خوای دست و بغل و اینا این تو آدمایی که معتقد و مذهبی هستن بیشتره

خب کساییو فالو کن و کساییو بیار دورت که طرز فکرشون شبیه‌ باشه مثلا اینکه نمی‌خوای دست و بغل و اینا ا ...

من اخه آدم مذهبی نیسم ولی روی این قضیه حساسم . مثلا به طرفم تازگیا گفتم اوکی من تا یه حدی اوکیم . بعد از ائن پرسیدم اون گفت من در حد مک لاو می خام . میگم شاید اشتباه از منه که همون اول حرف از این چیزا می زنم . باید یه کم بگذره بگم . 😶😑

من اخه آدم مذهبی نیسم ولی روی این قضیه حساسم . مثلا به طرفم تازگیا گفتم اوکی من تا یه حدی اوکیم . بع ...

نه عزیزم کار درستو میکنی ممکنه بگذره وابسته بشی و تازه بفهمی اون چه چیزایی میخواد 

2740