2737
2739
از اولبا حمامش مشکل واشتم همین که به در و دیوار حموم نگاه میکنه میزنه زیر گریه اونم از نوع وحشتناکش حالا میگم اب بریزم تو وانش وسط اتاق ولی نمیدونم اونوقت سرشو چجور بشورم چجور ابکشی کنم اب وان که پر کف میشهرو چکار کنم اگه کسی تجربه داره مو به مو برام توضیح بدید چکار کنم.ممنون
حمومتو خوشکل کن واسش اسباب بازی بیار تو حمام بزار تو وانش تا باهاشون بازی کنه زود نرو سروقت حمام دادن بچه بزار اول خوب بازی کنه تا به محیط عادت کنه عروسکشو با هم بشورین بعدش مثلا بزار عروسکش بچت بشوره خلاصه باهاش بازی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا کارت درست نیست الان کوچیکه وقتی بزرگ شه چی

بهتره محیط حمام رو براش جالب درست کنی

میتونی استیکر های کارتونی بزنی به حموم

اسباب بازی هاشو ببر
بادکنک بزن
براش تو حموم فشفشه روشن کن

مطمئن باش جواب میده

نور زرد حمام رو تبدیل به نور سفید کن

بچه ها به نور زرد واکنش نشون میدن
2738
در حمام رو باز بذار....گاهی وقتا که میدونی دنبالت میاد الکی برو حمام رو بشور....یا یه لباسی ظرفی چیزی ببر الکی اونجا بشور....جلوس چشمش ببر جینگول مینگول بچسبون به دیوار........حمامتون خیلی کوچولوست؟
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
امشب مهمونیم میخوام حمامش کنم ولی این بچه تو حمام انقدر گریه میکنه که زیر چشاش کبود میشه الان تو مهمونی همه میگن پس چرا بچه زیر چشاش کبوده اصلا چشماشو میبنده اون موقع حتی جالب ترین عروسک یا اسباب بازی رو هم بهش میدم پرت میکنه فقط گریه
2706