2737
2734

قبلا اینجوری نبود ولی ی مدته حس میکنم میره اونجا قشنگ عوض میشه بد نمیشه ها با من .سو استفاده میکنن ازش قول گوشی میگیرن خودشونو میزنن ب نداری در حالی ک خیلی از ما جلواان .مادرشوهرم لحن کلامشو دوس ندارم واقعا حالم بد میشه رفتنی،از طرفی نمیشه نرم چون توی ظاهر خوبن  😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر شوهر منم همین جوری هستش 

صداش رو نازک میکنه بغض میکنه میگه این رو میخواهم اون رو ندارم اینم بگم خییییی پولدار داره کلییییی هم طلا بهش آویزونه ولی مثل گداها رفتار میکنه

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
2740
مادر شوهر منم همین جوری هستش  صداش رو نازک میکنه بغض میکنه میگه این رو میخواهم اون رو ندارم ای ...

دقیقا انقدررررررر ازش متنفرم ک حد ندارع همش چشمش ب دست پسرشه با اینک شوهر داره و جوانه خودشم فک میکنه زرنگی کرده 

اونجا مهربونه با من .بعد از اینک اومدیم منظورمه

اگه بهشون پول میده تو دست پیش بگیر.انقدر خرج بتراش.وام بگیر.قرعه کشی خونگی بنویس که پولی تو دستش نمونه.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
هم عوض میشه هم جیبشو مادرش خالی میکنه هم ازش حمالی میکنه و برمیگرده

دقیقا سوار تاکسی نمیشه ۱۰ تومن بده برع بازار شوهر منو از خواب بیدار میکنه و جوری میگه ک همون لحظه پا میشه میبرع.نمیگم نکنه ولی در حد تعادلش

اگه بهشون پول میده تو دست پیش بگیر.انقدر خرج بتراش.وام بگیر.قرعه کشی خونگی بنویس که پولی تو دستش نمو ...

دلم میسوزه براش از توانم خارجه چون خیلی زحمت میکشع.هر لطفی هم بکنن صد بار منت میکنه.فکرشو بکن مبلای خونشونم همسرم خرید یکبار ب کسی نگف ک فلانی گرفته میگه وظیفشه

دقیقا سوار تاکسی نمیشه ۱۰ تومن بده برع بازار شوهر منو از خواب بیدار میکنه و جوری میگه ک همون لحظه پا ...

دقیقا از پدرشوهرم و دامادش و بقیه پسراش کار نمی‌کشه فقط از شوهر ساده من حمالی میکشه منو ببر فلان جا نمیدونم  فلان وسیله برقیم خرابه ببر تعمیر ، اونم با هزینه شوهرم

هم عوض میشه هم جیبشو مادرش خالی میکنه هم ازش حمالی میکنه و برمیگرده

چقدر شبیهه خانواده شوهر منن. شوهر من تا میتونی سواری میده. شوهر شما هم گوش میکنه یا نه مقاومت میکنه؟ 

2706