2737
2739
عنوان

ﺑﺪﺳﻴﻨﮕﻲ ﺩﺧﺘﺮﻡ

211 بازدید | 12 پست
ﺳﻼﻡ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ. ﺩﺧﺘﺮﻡ اﻻﻥ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﺸﻪ.. اﺯ ﺩﻭﻫﻔﺘﮕﻲ ﺑﻬﺶ ﭘﺴﺘﻮﻧﻚ ﺩاﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﻛﻮﻟﻴﻚ ﺩاﺷﺖ و ﺧﻴﻠﻲ ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﺮﺩ. ﺑﻌﺪ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﺑﺪﺳﻴﻨﻪ ﮔﻲ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ. ﺩاﺭﻡ ﺩﻳﻮﻧﻪ ﻣﻴﺸﻢ. ﻣﺠﺒﻮﺭﻡ ﺷﻴﺮ ﺑﺪﻭﺷﻢ ﺑﺮﻳﺰﻡ ﺗﻮ ﺷﻴﺸﻪ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺭﻩ. ﻓﻘﻄ ﺗﻮﺧﻮاﺏ ﺳﻴﻨﻪ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ. ﺣﺎﻻ ﭼﻂﻮﺭﻱ ﺷﻴﺸﻪ ﭘﺴﺘﻮﻧﻜﻮ اﺯﺵ ﺑﮕﻴﺮﻡ?
Lilypie Pregnancy tickers
نوع مکیدن شیشه و پستونک با مکیدن سینه فرق داره بهش شیشه و پستونک ندید تا دوباره از سینه شیر بخوره
کانال زیباترین برچسبهای دیواری کودکانه @nini_sticker را حتما ببینید تو تل گرام پیغام بذارید 09352458637

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اﻧﻘﺪ ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﻴﺸﻢ ﺑﺪﻡ. ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺗﻠﺦ ﻛﺮﺩﻧﺶ ﻳﺎ ﺳﻮﺭاﺥ ﻛﺮﺩﻥ ﭘﺴﺘﺘﻮﻧﻚ ﻭاﺳﻪ ﺑﭽﻪ ﺳﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺟﻮاﺏ ﻣﻴﺪﻩ ﻳﺎ ﻧﻪ. ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺗﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺪﺵ ﻏﻴﺎﺩ
Lilypie Pregnancy tickers
2728
منم تا 40 روز سینم نگرفت نوک نداشت بعدش گرفت کاشکی نمیگرفت یه ماهو سه روز شیرمو خورد وزن 300 گرم اضافه کرد الان شیر خشک میدم
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
2738
یه روز کامل بهش نده اگه نگرفت به روش من بده اول به زور سینتو بزار کامل دهنش بعد از یکی بخواه با قاشق اب قند بریزه ابو قندو میخوره هماهش سینت میره تو دهنت یه هفته تکرار کن با شیر خشکم میتونی امتحان کنی که مثل اب قند نفخ نداره
پسرکم نازم دوزم دوزلوقم 21 فروردین اومد تو بغلم از خدا میخوام همه ی نینیا همانطوری که پاک افریده شدند پاک باقی بمونند و پاک و با ایمان برن به جای که اومدند
اب قند بگو روی سینت بریزند یواش یواش بعد خودش اشتباه میکنه سینرو میگیره اگه من این روشو میدونستم همون روزای اول که شیرم زیاد بود میدادم البته بعد 40 روز شیرم لباسمو خیس میکرد فکر کنم کیفیشت خوب نبود که بچه رشد نکرده بود