2733
2739
عنوان

صبح بخیرررررررر عزیزانمممم💙🌱

70 بازدید | 7 پست

رک بخوام بگم یکم ناراحتم ک اینم حل میشه چ چیزای رو ک ب لطف یارب حل شده اینم پ حل میشه غمت نباشه پ گندم خانوم حالا ی قهوه نوشجان کن لذت ببرع☕

شکرت ک هسی کنارم یاربیم💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

منم ناراحتم ولی همونطور که ناراحتیای قبلیم کمرنگ شدنو از بین رفتن میدونم این یکی هم برطرف میشه پس صبر میکنم ببینم خدا خودش چی برام رقم میزنه🌱

قهوه ندارم دیروقت بیدار شدم جاتون خالی الان دارم غذا میخورم🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من با آهنگ ببعی تو بازیگوشی بیدار شدم البته بخاطر درد پریودی نخوابیدم اصلا

عزیزم ی قرص بخورع استراحت کن امیدوارم زود خوب بشی قشنگم💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728
منم ناراحتم ولی همونطور که ناراحتیای قبلیم کمرنگ شدنو از بین رفتن میدونم این یکی هم برطرف میشه پس صب ...

بلهههه ک حل میشه غمت هات دورت بگردم ایمان داشته باش عزیزم

نوشجونت قشنگم 💙🌱

بلهههه ک حل میشه غمت هات دورت بگردم ایمان داشته باش عزیزم نوشجونت قشنگم 💙🌱

فدای تو عزیزدلم مـرسی از انرژی قشنگت❤️🥰🦋

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
فدای تو عزیزدلم مـرسی از انرژی قشنگت❤️🥰🦋

خدا نکنه بمونی برامون ک نیازت داریم ت سایت قشنگم❤🌱

خدا نکنه بمونی برامون ک نیازت داریم ت سایت قشنگم❤🌱

❤️💋❤️💋عزیزدلمی

2740