2737
2739
عنوان

چرا میگن قورمه سبزی جنوب معروفه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2227 بازدید | 145 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
وا عزیزم ۴ نوع 😐من کورد و الان ۷ ساله آبادانم هیچ تفاوتی توی نوع سبزی ها نیست ولی شرایط آب و هوایی ...

4 نوع کجاش عجیب بود؟😐😐

فرق داره این و سبزی کارا هم میگن

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
2740
خوم جواب ندی😐😐

منم از اول جواب شمارو ندادم...پست ایشون بود   ولی اوکی دیگه جوابتو نمیدم   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
استادن 😁 

باید گاز کم کنی کمی از دم برنج بیشتر اگ یک کیلو سبزی میزاری ۷۰۰ گرم روغن میبره نباید بزاری بسوزی باید مدام همش بزنی یعنی میشینی کنار گاز اول یک لیوان روغن میریزی بعد کن کم روغن میریزی و مدام هم میزنی البت طوری ک خرارت ببینه و هگ بزنی ک جیز نشه چون اگ هی بسوزه کفش آخر سر ی سبزی بیمزه خواهی داشت خلاصه با همین ریتم میری جلو سرخ میکنی و هم میزنی و روغن اضاف میکنی تا اینکه میبینی از سبزی خامی در اومده دوباره ادامه میدی از این به بعد باید تستش کنی چکار میکنی اندازه نک انگشت جدا کنچند قطره آب بزن اگ دیدی سبز خام شد رنگش ادامه میدی ادامه میدی تا تسترت هم رنگش از خامی در بیاد 

2706