2737
2739
عنوان

از هر دری عکسی....

11530 بازدید | 245 پست
بچه ها بیاید دور هم باشیم و عکس بزاریم و سرگرم بشیم.. عکس ها میتونه از هر موضوع دلخواهی باشه.. فقط قبل هر عکس خواهشا یه توضیح کوچیک بدید که خواننده یا بهتر بگم بیننده(خخخخخ) متوجه موضوع بشه.. اول از همه هم خودم شروع میکنم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
هر عکسی بود؟
دلـم لـک زده برای یک بار دیگر دیدنـت کـه بـه هـوای دلـتـنـگــــــی سـرم را پنهـان کنــم در گـودی گلـویـت و پــر کنـم تمــام ریـه ام را از بـوی مـردانـگـــــی ات ..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
آپلود آهنگ,آپلود فایل,آپلود عکس
دلـم لـک زده برای یک بار دیگر دیدنـت کـه بـه هـوای دلـتـنـگــــــی سـرم را پنهـان کنــم در گـودی گلـویـت و پــر کنـم تمــام ریـه ام را از بـوی مـردانـگـــــی ات ..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
هنگید بابا
آپلود آهنگ,آپلود فایل,آپلود عکس
2706