2737
2734
طبیعیه فقط که تو نیستی  اونجا جو فرق می‌کنه استرس میگیره آدم  سوالا رو جابجا جواب میده&n ...

مشاور خوب سراغ داری؟

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشکالی نداره. برا تیر بخون  نهایی هم هست  اگه خراب کردی به چشم یه کنکور آزمایشی بهش نگاه ...

ا کجا میدونی نهایی قراره انقد سخت باشه

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
زدن سوالات با نگاه کردنش فرق داره  یک سری چالشی بود تا حل نکنی نمیدونی میتونی یا نه بعد جو سر ...

میدونم 

حل کردم که گفتم خوب بود سوالا 

غیر از شیمی البته 

شیمی شو قبول دارم سخت بود ولی بازم بیست درصد می‌شد زد سوال راحتم داشت

2740
ا کجا میدونی نهایی قراره انقد سخت باشه

بخاطر اینکه درصد تأثیرش بیشتره 

مثلاً کنکور سال بعد، کلا ۴۰ درصد تاثیر داره 

نهایی میشه ۶۰ درصد، یعنی رقابت اصلی تو نهایی هاست 

چون کنکور سوالاتش داره به سمت استاندار شدن میره و خیلیا میتونن درصد خوب بگیرن. اما به این معنی نیست که رتبه شون هم خوب بشه. درصدا بالا ولی رتبه ها داغون. کنکور آسون همینطوریه 

اما نهایی مشخص می‌کنه رتبه طرف رو. با اینهمه تبلیغات از کلاس های نهایی، کتاب های آمادگی نهایی و آزمون های تشریحی موسسات، میشه فهمید که تمرکز شون از کنکور روی نهایی رفته. 

البته این نظر منه، شایدم درست نباشه 

باید دید نهایی در چه سطحه 

بخاطر اینکه درصد تأثیرش بیشتره  مثلاً کنکور سال بعد، کلا ۴۰ درصد تاثیر داره  نهایی میشه ...

این شما و این تحیلیل گر مجرب ما از واشنگتن دی سی😂😂😂

ولی راس میگی منم اینجوری فک میکنم ترازا با اینکه درصد بالاس میاد پایین مال کنکور.نهایی میاد قشنگ رتبه ها رو  تفکیک میکنه

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود