2733
2739
عنوان

کسی آبسه سینه داشته؟

24378 بازدید | 20 پست
۲ ماهه که شیر میدم،۱ ماه پیش ۱ توده در سینه چپم در اومد،رفتم دکتر گفت ۱ هفته با آب گرم ماساژ بده،فرقی نکرد،در عرض ۱ ماه ۹ تا دکتر رفتم،آخر سر تبدیل شد به آبسه اندازه سیب زمینی،الان قرمز شده و درد شدیدی داره،درمان دیگه ای به غیر از عمل هست؟کسی تا حالا آبسه سینه داشته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مال من ابسه کرد رفتم دکتر .ده روز بود زایمان کرده بودم..سینمو معاینه کرد گفت احتمالا ابسه کرده کرده سنوگرافی داد سنو رو بردم گفت ابسه کرده قرص داد فک کنم 3 ماه خوردم شایدم کمتر یادم نیست ..گفت داروهات تموم شد بیا دوباره معاینه کنم اگر نرفته باید عمل کنی .که خدا رو شکر برای من رفع شده به من گفت اگه زودتر میومدی بهتر بود یعنی به ابسه نمیرسید
2738
من با انتی بیوتیک خوب شد تو یه هفته انقدردردداشت که موقع نماز نمیتونستمبرم رکوع و سجود
اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
سلام.چند ماهه که فرصت نکردم بیام بگم که آبسه سینم درست شد. میخوام بگم اگه یه وقت خدا نکرده کسی دچار این مشکل بشه با حرف چند تا دکتر زود تصمیم به عمل جراحی نگیره.با اینکه ۲ تا از معروف ترین دکترهای تبریز بهم گفتن فوری باید عمل بشی چون عفونت داره تو بدنت پخش میشه و از شدت عفونت ضربان قلبم خیلی تندتر شده بود و اون قدر درد داشتم که فکر میکردم کم مونده بمیرم.ولی تحمل کردم و رفتم دکتر خواجه نصیری،دکتر زنان زایمان، همونطور که بالا نوشتم آمپول و دارو داد و از قسمت بالای سینم یک سوراخ کوچولو باز شد و فشار دادم و در عرض 2 روز همه چرکها از سوراخ و از نوک سینه توسط شیر دوش اومد بیرون.و چند روز هم طول کشید که سوراخ ترمیم بشه و درست شه.خلاصه زیر بار عمل و بیهوشی بیخودی نرفتم.خدارو شکر.

سلام خواهر من سینش آبسه کرد گفتن با قرص رفع نمیشه باید بیای عمل بلاخره رفت عمل کرد ولی بعد چند ماه بازم اون توده رو احساس کرد و دوباره رفت دکتر کلی آزمایش و سونو گفتن عفونت سینت خوب تخلیه نشده دوباره باید عمل بشی و دوباره رفت عمل خیلی این مدت درد کشید و خیلیم لاغر شد میشه شما راهنمایی بکنید که چه قرصایی رو مصرف کردین؟

منم ماه اخر حاملگیمه سینم یبار ابسه کرد ک افتضاح درد داشت رفتم دکتر چرک خشک کن داد و ی پماد بعد ی هفته سر باز کرد ولی الان باز ی ابسه کوچولو همونجا در اومده تا سر باز کنه و زخمش خوب بشه بچم بدنیا اومده یعنی نمیتونم با این سینه بش شیر بدم 

2706