2737
2739
عنوان

بنظرتون به این معلم باید کادو داد؟

264 بازدید | 10 پست

من یه بار ناخواسته و بدون تقصیر دبیرم رو ممکن بود تو دردسر بندازم

که البته خودم بیشتر از همه حرف شنیدم و عذاب کشیدم اما با همه اینها رفتم از دبیرم چندباره معذرت خواستم چون دلم نمیخواست از من کوچک ترین ناراحتی داشته باشه ولی اون جوابمو خوب نداد

من باز هم باهاش خوب بودم و سعی کردم نزدیک بشم بهش ولی امروز بهم در حالی که انتظارشو نداشتم اصلا ازش جلوی ۶۰ نفر تیکه انداخت و گفت اون دفه این دختر داشت واسم دردسر باز میکردم دلم نمیخواد دوباره این اتفاق بیفته و خیلی ضایعم کرد

اخ اون از نظرم خیلی مهربون بود بدجور بهم برخورد بعد این روزا چند بارم ضایعم کرده در حدی که کل کلاس بهم خندیدن

ولی نمدونم چرا هنوز دوسش دارم میخواستم براش یه جعبه شکلات بخرم نظرتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معلومه تو بد دردسری انداختیش😀

بگیر سال بعد نمیبینیش بذار با خاطره خوب تورو به یاد بیاره

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
بستگی داره در چه حد میخواستی تو دردسر بندازیش

هیچی بابا رفتم تو کلاسش به درسش گوش بدم چون کلاسمون معلم نداشت ناظم هم سر من داد و بیداد کرد که چرا اجازه نگرفتم ولی به اون چیز خاصی نگفتن چون همکارن

انجام بده من معلمی داشتم که همش گیر میداد بهم میگف دست خطت بده از اول بنویس با من لج بود دفترت اینطوریه و...من یروز بهش یه گل دادم قیافشو یادم نمیره زمانی که گلو دادم تعجب کرده بود از اینکه چقدر با من بد بوده من دارم گل میدم بهش از اون زمان همه چی برعکس شد باهام خوب شد😂 من هدفم همین بود که خوب شه باهام و اثر هم کرد

نه من بودم وقتی همچین رفتارهایی رو با وجود معذرت خواهی نشون میده نمیخریدم، عقده داره مگه

هر چیزی هم باشه دلیل بر رفتار بد تو جمع نمیشه 

اینم که گفتی دردسری نبوده که بخواد هی تیکه بندازه ضایع کنه

2740
چه دردسری مگه درست کردی؟؟ 

هیچی بابا رفتم تو کلاسش به درسش گوش بدم چون کلاسمون معلم نداشت ناظم هم سر من داد و بیداد کرد که چرا اجازه نگرفتم ولی به اون چیز خاصی نگفتن چون همکارن