2737
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333611 بازدید | 19958 پست
نه لی لی جون،این مال قبلنا بود که روش های کاشت قدیمی بود ناخن قارچ میزد یا موادش تیکه تیکه میشد و ناخن آسیب میدید، الان دیگه یه لایه ء نازک میزارن رو ناخن که تازه به استحکام ناخن هم کمک میکنه هر موقع هم بخوای میتونی برش داری،من که 3 ساله کاشتم یکی از دوستام 6 ساله و خیلی راضی هست..
مروارید جون خسته نباشی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با پودر،یه بار ژل کاشتم خوشم نیومد،ژل براقتره اما چند روزه اول خوبه هم زود میشکنه هم زود ترک بر میداره،برای ترمیمشم باید ماهی 2 بار بری،پودر هم راحتره هم طبیعی تر،پودو ژل هم مثل ژل خوب نیست.من پودرو بیشتر میپسندم.
ممنون لیندا جون ........من که خیلی وقته اینجام ...قسمت عمومی .....

خوبم و شکر خدا راضیم ....

راستی اون تاپیکه با اون عظمت 1400 صفحه ای رفت رو هوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
خواهش میکنم لی لی جون ،من گل یوسف آباد میرم اسم دختره مهسا هست کارشم خوبه تهمینه میلانی و رویا نونهالی و خیلی از هنر پیشه ها مشتریشن ،الان 4 ماهه میرم اونجا،قبلش میرفتم آرایشگاه بانوی الوند تو خیایبون الوند میدون آرژانتین پیش لی لی که اونم کارش خوبه و قیمتشم از مهسا کمتره اما کار مهسا عالیه..
تاپیک عمل بینی رو میگی آسمان جون ؟نگو که من دلم خونه از بس اونجا به من دری وری گفت یکی :))
2738
فرنچ ساده دست و پا به همراه نگین

u4tzn020xvdnwjh9bzlf.jpg

فرنچ طرح دار

moyh9koownr968nugdp9.jpg

طراحی ناخن

h6t5gexyi261vqwspnz4.jpg

البته اینا خیلی بلند هستن من اینقدر بلند دوست ندارم، کوتاه رو ترجیح میدم

سلام پریسا جون،راستش من اطلاعاتم در زمینه ء پوست زیاد نیست و خودم 29 سالمه از کرم های نءوستراتا خیلی راضیم برای از بین بردن چروک های سطحی خیلی خوبه از اون نوعش که خفیف تره بگیر اون یکی برای سن های بالاست، از اون (منظورم مارک اون هست )و لیراک (دی اپتی کرم) و گلنیک هم استفاده کردم خوب بودن،اما بری یه داروخانه ء معتبر اونجا مشاوره بگیری خیلی بهتره چون دور چشمت حضوری معاینه میشه و بهت کرم مناسب رو پیشنهاد میکنن.
نیروانا جون دقیقا" نمیدونم اما بزار 3ماه تموم شه بعد اینکارو بکن به ریسکش نمیارزه عزیزم.
Salam Prinsis joon....kheili topik ghashangi dari o man mikhoonamesh....albate iran nustam ama kheili doost daram bedoonam iran chi mode mishe ke vaghti miyam sar bezanam be rooz basham....akhe midooni ke iraniha kheili kheili khosh pooshtar az in kharejiha hastan be nazare man!albate too khiyaboona khanooma afrat mikonan o engar daran miran aroosi.....ama too topik shoma az post ha moshakhase ke aksaran ahle taadol hastan o ba afrat mokhalef hastn.....
دوستای خوش تیپ واسه رنگ مو چه ایده هایی دارین، چه رنگی واسه بیس مو و چه هایلایتی؟؟

من میخوام برای اولین بار موهام رو لایت کنم، در ضمن اردیبهشت مهمونی دعوتم و تیر عروسی داریم،

واقعا چه رنگ مویی دیدین که خیلیییییییییییییی جذبتون کرده، اینم بگم که پوست من سفید هست و رنگ چشمام هم با

تغییر رنگ مو تغییر میکنه و روشن میشه، بیشترم رنگهای تیره بهم میاد(حس خودمه)
2706