2733
2734
عنوان

بدبختی ازین ببشتر؟ 😅😏😭

394 بازدید | 14 پست

یه متن قشنگ و غمگین برای 

عشق قبلیت و دوست صمیمیت باهمن

الان عشق قبلیه من و دوست صمیمیم باهم تو رابطن و دوست صمیمیم با من حرف نمیزنه دیگه

و دارم کباب میشم 

یه متن برای استوری بگید😅🖤

من احمق ترینم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بی تفاوتی بهترین چیزها

ولی یه شعرم نثارت میکنم😂😂😂

آنکه به من وفا نکرد

مرهم تو نمی‌شود

آنکه مرا تنها گذاشت

بر تو وفا نمی‌کند

او رود و تو را چو من

ویران و نالان می‌کند

ز یاد من نمی‌رود

گفت که جفا

نمی‌کند

عکس دو دست بزار که حلقه کردن دستشون  بنویس بالاخره بهم رسیدیم،هیچی مث این اتیششون‌نمیزنه

موافقم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
2706