2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322495 بازدید | 117656 پست
رارا جان من از کیت استفاده نکردم.بعد اینکه چون دکی این ماه دست رد زده بود به سینم ودارو مصرف نکرده بودم.نمیدونم دقیقا تخمک گذاری کی بود ولی روز 11تا12 پری اقدام داشتم.بعدش شوشو نبود که بخوایم اقدام داشته باشیم.
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مامانم پاش زخم دیابتی زده ناجور دکترها گفتن باید درمان شه وگرنه باید قطعش کنیم.تو رو خدا دعا کنید براش که پاش خوب بشه .ونیازی به عمل نداشته باشه.
هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
یوحنا جون مبارک باشه عزیز دلم ایشالا 9 ماه محکم بچسبه به دلت و بعدش صحیح و سالم بیاد بغلت
دیروز همش به فکرت بودم....ممنون که خبرمون کردی
ایشالا مامانت همزود زود خوب شه
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗
2728
مرسی از جوابت یوجنا جون... ایشالله همینطور که خدا با خبر خوب مامان شدنت دلت رو شاد کرد... با سلامتی مامامنت شادیت رو تکمیل کنه عزیزم... نگران نباش ایشالله هر چه زود تر خوب خوب بشه مامنت وبیفتین با هم دنبال سیسمونی درست کردن برای نی نی عزیزم

سلام رارا جون خوبی عزیزم؟؟صبحت بخیر
من هنوز پری نشدم هیچ حسی هم ندارم فقط گاهی وقتا دلم می گیره و ول می کنه که خیلی وقته این حالتا رو دارم شما چه خبر چیکار می کنی؟تخمک گذاری کردی
با افتخار کارشناس مامایی هستم با عشق به سوالاتتون پاسخ میدم 🤗
2738
وای سلااااام به ندای عزیزم.... خوبی دوستم؟! صبح قشنگ تو هم به خیر گلم.... راستی ندا رفتی جواب آزمایش رو گرفتی؟ چیو تست کرده بود؟! هنوز من امیدوارم بهت عزیزم... ایشالله همش خبرهای خوب بشنویم این ماه... واقعا از ته دلم آرزو میکنم و برات دعا میکنمن که مامان شده باشی و آزمایشت اشتباه شده باشه
پاشا ایشالله مامانی ... بهدلت بد راه نده عزیزم.... فقط به چیزهای مثبت و خوب فکر کن عزیزم...

ندا جون راستی من کیت تخمک گذاری رو دیروز دوباره گذاشتم دوباره مثبت شد؟!!! ولی جالب اینه که دیروز رفتم سونو گفت هنوز آزاد نکرده!!! موندم والا.... حالا می خوام دوباره مروز کیت بذارم ببینم چه خبر! البته من امروز ترشحاتم خیلی زیاد شده... سونو گرافی و این کیت ها آدم رو گیج میکننن. شوشو میگه بی خیال اینها شد... ما همون یه شب درمیون اقداممون رو داریم تا ببینیم خدا چی میخواد برامون!!! دیگه نمی خوام برم سونو... هر چند که خیلی وسوه میشم ولی می خوام مبارزه کنم و نرم دیگه... این جوری استرسم کمتر میشه... نظرت چیه؟!
2706