2733
2739
عنوان

میکرواینجکشن( 2)

405047 بازدید | 24 پست
سلام
با اجازه همگی ،مخصوصا فرح جون که این تاپیک رو باز کرده بود
برای اینکه یه کم تاپیک قبلی سرعتش کم شده بود اینو باز کردم که هم مطالب قبلیمون حفظ بشه چون ممکنه یه سری چیزهای مفید توش داشته باشیم
هم بهتر و راحتتر بتونیم پست بگذاریم

البته امیدوارم هر کی تو این تاپیک میاد موندگار نباشه و زوددددددد مامان بشه ایشالااااااااااااااااااااااا
سلام به همگی شما گلها
میشه ازتون خواهش کنم اگه می تونید جواب من رو هم بدین؟
می خواستم بدونم آیا در کلینیک نوید دکتر کشاف جنینها رو فریز می کنند یا میریزند دور؟ آخه از من چیزی بابت فریز نگرفتند و من الان به اون جنینها احتیاج دارم برای انتقال مجدد.
من استرالیا هستم و هیچ کدوم از افراد خوانواده ام از این موضوع خبر ندارند ( جز شوهرم) که ازشون بخوام کمک کنن و از کلینیک نوید بپرسند. گفتم شاید شما خبر داشته باشید و بتونید بهم کمک کنید.
خیلی خیلی ممنون می شم اگه بهم جواب بدین.
سلام من احتیاج به تخمک اهدایی دارم اینجا کسی میتونه کمکم کنه منظورم اینه کسی میتونه به من تخمک اهدا کنه
روز تولد انسانها در هیچ تقویمی یافت نمیشود ، چرا که فقط
در قلب کسانی است که به آنها عشق میورزیم . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مونا جونم شرمنده من الان پستت رو دیدم من پیش دکتر کشاف زیفت کردم در اونجا اگه تعداد جنین های خوب بیشتر از 5 تا باشه فریز می کنند واگه کمتر باشه می اندازند دور اگه ازت پول فریز نگرفتند به احتمال زیاد فریز نکردند پارسال برای فریز 400 هزار تومن می گرفتند که البته برای منهم فریز نکردند
2731
سلام. تورو خدا منو راهنمایی کنید حسابی دلم گرفته آخخه به خاطر مشکل کم تحرکی شوهرم لتروزول خوردم و آمپول hcg زدم حالا خودمم کیست پیدا کردم . یه کیست 4 سانتی که دکتر گفت شاید از عوارض داروها باشه حالا دیگه روحیم رو کامل باختم.حالا دیگه هم من مشکل دارم و هم شوهرم. تو رو خدا یکی به من کمک کنه
سلام مونا جون.........خودشون فریز میکنن و برا انتقال مجدد هزینه نگهداری رو ازت میگیرن.......البته من بیمارستان ابان بودم.....که اینطوری بود حالا جهت اطمینان زنگ بزن.قانونا باید یه کارت بهمون بدن که نمیدن.
2738
سلام دوستان
برای دریافت رایگان اولین شماره نشریه الکترونیکی مه بانو (مجله تخصصی ویژه بانوان همراه با آموزشهای آشپزی، خانه داری، تناسب اندام، تغذیه، سلامتی، یوگا، دکوراسیون منزل، روانشناسی، طب سنتی، گردشگری، کارآفرینی و ...) آدرس ایمیل خود را به شماره 9944770-0919 پیامک نمایید یا به آدرس زیر مراجعه کنید تا در روز زن هدیه خود را دریافت نمایید.

http://mahbanoomag.blogfa.com

سلم من تازه وارداین سایت شدم 6 ماه پیش عمل کردم و6 جنین داشتم 3 تاشو کاشتم نگرفت حالا می خوام برم تادیگشو بکارم آیا به نظرشما اینبار جواب میده ومن قبل از انتقال وبعدش چیکار کنم باتشکر
سلام ساراجون...من هم تقریبا شرایط تورودارم...5تاجنین داشتم.3تاشوگذاشتن نگرفت این ماه هم 2 تا جنین فریز گذاشتن...انشالله اینبارجواب +++بگیری عزیزم..قبل انتقال که چیزی لازم نیست انجام بدی ولی بعدش باید اول به خدای مهربون توکل کنی/بعد استراحت کامل/فکرهای مثبت وآرامش...به امید خبرهای خوش
صدای خنده خدارامیشنوی !! دعایت راشنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!.پسر گلم،در دست دارم،حساب روزهایی را که هستی ام به هستی ات پیوند خورده...30هفته و7ر وز....خدایا شکرت.....
سلام نیر وسارای عزیزم منم تازه عضواین سایت شدم .1ماه پیش 3تاجنین اهدایی کاشتم ولی نگرفت ازنظر روحی داغون شدم شبو روز فقط گریه میکردم تا اینکه تواین سایت عضوشدم یکم دلم آروم گرفت.دکترم گفته شهریور یا مهر برا کاشت مجدد برم نمیدونم چکارکنم خیلی استرس دارم که بازم نشه
sسلام بچه ها ،توروخدااینقدرناامیدنباشیداگه خدای نکرده جای من بودیدچیکارمیکردید،من4سال درمان پیاپی داشتم 3بارای یوای 2بار ای وی اف و2بارمیکرو و1بارجنین فریزویکبارزیفت ویکبارلاپاراوهیستروبااینکه خودم هیچ مشکلی نازایی ندارم شوهرم تحرک ونعداداسپرمش ضعیفه ولی بازم امید دارم یعنی میگم به پیروزی نزدیک شدم
2706