2737
2734

بیشتر درمورد بچه ها و مسائل زیااد مربوط به بچه هامون. گاهی درمورد سیاست،درمورد مسائل دینی چون همسرم اطلاعات خوبی داره من ازش میپرسم هم درمورد مسائل سیاسی هم اجتماعی هم دینی هم علمی. در مورد فیلما و برنامه هایی که میبینیم. البته معمولا من شروع کننده م اگه به شوهرم باشه درسکوت کامل میخواد زندگی کنه!،

واقعا عذاب آوره شوهر من آنقدر کم حرفه گاهی فک میکنم تلفن قطع شده از بستگی هیچی نمیگه بهش میگم لااقل ...

نمیدونم از چی صحبت کنم اخه

چقد از روزمرگیم بگم چقد از ورزش و اقتصاد و سیاست و دوستام و اقوام و خاطره اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
حتی با دوستات هم حرف برای گفتن نداری؟؟

بادوستام بیشتر حرف میژنم خب چون هم جنسیم جرفای مشتزک بیشتر داریم ولی با شوهزم کمتر حرف میژنم

فک کنم دنیای مردا و زنا فرق داره اخه

و من هیچوثت دوس پسر نداشتم اخه

2740

هیچی حرفی نداریم جز بحث

من خیلی پر حرف و شاد بودم

این سکوته محضه،دعوای سرشار نابودشدم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من خیلی پرحرفم راجب همه چی میگم اما اون اصلا پر حرف نیست یه وقتا البته خیلی پر حرف میشه دیگ اون موقع حوصلمو سر میبره همش سوال میپرسه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرمنم کم حرفه انقدر در مورد چیزای ریز و الکی باهاش حرف میزنمو خاطره براش تعریف میکنم که به حرف زدن بیوفته

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2706