2737
2734
عنوان

میکرواینجکشن( 2)

| مشاهده متن کامل بحث + 405047 بازدید | 24 پست
هنی جون وقتی میکروکردی وباردارشدی وتیتربتای پایین مونده بودخیلی ناراحتت شدم باورکن گریه کردم اسم ات ذهنم مونده بودولی بازم خوبه بحرحال مشکل توپیدا کردی درمان شدی بزودی دست بکار شوخبرای خوب بیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها این کلوب دعا واسه بچه دار شدنه خیلی راحته و خیلی حاجت روا شده داشتیم

5 نفر مونده زود بیاین اگه میخواین

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=13431&ChatDate=04-05-1391
2728
مسیح عزیزم برات خیلی خوشحالم تورو خدا برا منم دعا کن انشاا... ایندفعه جواب میگیری
خدایا من منتظر یه معجزه ام .....خداجون بدون اراده تو حتی برگ از درخت نمیوفته .....خدا جون من به اراده تو احتیاج دارم بدون اراده تونمیشه .....خواهش میکنم اراده کن....
سلام به همه ،آوا جون 2تاجنین هاروانتقال دادم فرداتست دارم ولی بازم بعیدمیدونم شده باشه چون لکه بینی دارم اگه نشدبازم ادامه میدم ناامید نمیشم شعارروفراموش نکن عزیزم جنگ جنگ تاپیروزی خدابزرگه امیدوارباشیم مصلحت اون فراموش نشه
سلام دوستان ،همانطورکه حدس زدم بودجواب آزم منفی شدوهمه چیزتموم ،ولی ناامید نشدم ادامه میدم یه پله به هدفم نزدیکتر شدم خداروشکر،مطمئن هستم خداوند همیشه هوامو داشته رازدارواقعی منه ازهمه شرایطم خبرداراین مشکلموخودش بهترمیدونه کی حل کنه من دعا میکنم گره گشایی ایش دست اون یا علی مدد خدانگهدار
2740
سلام دوستان
میخوام یه مطب پیدا کنم که با iui اسپرم اهدایی انجام بده.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
پروردگارا خودت محافظ و نگهبان معجزه الهیت باش.خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت