2733
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130951 بازدید | 9472 پست
مژگان جون اسم دکتر رو یادم نیست. اما ظاهرا فقط همون یک نفر این کار رو می کرد. به گمونم اسم کوچیکش نوشین بود. هزینه عکس 45 شد و هزینه داروهایی که قبل از عکس از داروخانه باید می گرفتیم هم همین قدر شد. اما بعد از عکس یه چیزی به من دادند گفتن این رو پس بده زیاد اومد (یک شیشه محتوی همون ماده ای که به رحم تزریق میشه). خود اون 24 هزار تومان بود. جمعاً 65 شد فکر کنم. آمپول رو هم تو باسن می زنن دیگه عین بقیه آمپولها. به مامان شدن فکر کن خانوووم. اون لذتی که تو در انتظارشی احتمالا از همه این ترسهای کوچولو خیلی خیلی بیشتره.

نمی خوام دلداریت بدم عزیزم. باور کن راستش رو میگم. هیچی نیست. اسمش خیلی هول انگیزه. حرف یاسی هم درسته. هر کس چسبندگی خیلی زیاد داشته باشه بیشتر از بقیه درد رو حس میکنه. اما اون آمپول به هر حال کار خودش رو میکنه. ضمن اینکه همه کسایی که میرن اینکار رو انجام میدن یکجور نیستن. خیلی ها بیخودی لوس بازی در میارن. یه خانومی نوشته بود اگه می ترسید یه جوری برید که اولین نفر باشید و کسی نخواد اعصابتون رو به هم بریزه. راست می گفت. تازه ، من بعد از خوندن همه حرفهای خانومها به این نتیجه رسیدم که اگه قراره استرس بگیرم از بابت نتیجه اشه نه خود کار. ایشالا که میری و خودت تجربه می کنی و میای اینجا به بقیه توضیح میدی که چقدر بیخود ترسیده بودی.

کی قراره بری حالا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شهره جون ممنون عزیزم امیدوار شدم تا چند روز قبل داشتم از ترس می مردم ولی با حرفات واقعا اروم شدم من هفته دیگه قرار برم برای عکس . فقط یک سوال دیگه هم داشتم شما قبلش قرص مسکن هم استفاده کردید؟؟؟ امپول بیحسی اجباری ؟؟؟ باز هم ممنون
استفاده از هیچ دارویی نیاز نیست. خودشون بیحسی میزنند. مثل معاینه دکتر زنان میمونه. از همون دستگاه استفاده می کنند. اولش یه کم درد داره و بعدش اگر خودتون رو منقبض کنید درد دارید وگرنه دردی نداره.
2731
زری جان،‌ من از بس که ترسو هستم نیم ساعت قبلش دو تا بروفن هم خوردم. دکتر زنانم گفته بود می تونم بخورم. اما اون آمپول هم همین کار رو می کرد. واقعا ضروری نبود. یاسی راست میگه. مثل معاینه زنان می مونه. اصلا چیز فاجعه ای نیست. باور کن.
زری جان،‌ من از بس که ترسو هستم نیم ساعت قبلش دو تا بروفن هم خوردم. دکتر زنانم گفته بود می تونم بخورم. اما اون آمپول هم همین کار رو می کرد. واقعا ضروری نبود. یاسی راست میگه. مثل معاینه زنان می مونه. اصلا چیز فاجعه ای نیست. باور کن.
سلام به همه دوستان
من 6 ماهه پیش عکس رنگی گرفتم و در ناحیه دیستال لوله راست لوله ام پیچیده است
البته بگم که من بر اثر بارداری خارج از رحم لوله چپم رو از دست دادم و بعدش در لوله راست دوبار دچار این مشکل شدم که یکبار به عمل منجر شد.
میخواستم ببینم کسی تا حالا این مشکل رو داشته و طبیعی باردار شده باشه؟
لوله راست من کاملا بازه و چسبندگی نداره.
لطفا راهنمایی کنید.
هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو .......دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت
2738
سلام می گم مگه اینقدر عکس رنگی درد داره که واسش بروفن تجویز می شه ؟ قبلش برام نسخه نوشت گرفتمشون ولی 2 تا آموپول از این آمپول گاوی ها هم داره یعنی این آمپولارو برا چی می زنن ؟
شما هم این آمپولارو زدید ؟
خانمی من این کار و انجام دادم... نمیگم اصلاً درد نداره ... اینقدر تو این سایت از درد وحشتناک این کار شنیده بودم که استرس داشت منو میکشت ...دردش در حد (اونم برا چند لحظه) پریود خفیفه... نکته جالب اینجاست که من اصلاً مسکن ها رو هم نخوردم ولی همش منتظر یه اتفاق وحشتناک بودم... کارم که تمام شده بود هنوز نشسته بودم و منتظر بودم که خانمه گفت عزیزم میتونی بری!!!!!!!!!!!!!!!! هیچ دردی نداره ب خیال راحت بدون استرس انجام بده...انشالله هم که مشکلی نداشته باشی

سلام یه توصیه جدی برایه دوستانی که قصد انجام هیسترو یا همون عکس رنگی رو دارند. توجه داشته باشید که حتما مرکز مطمئنی رو انتخاب بکنید.من خودم مجبور شدم دو باره عکسمو تکرار بکنم. بار اول تو بیمارستان صارم انجام دادم که هم پروسه کار اشتباه بود و هم گزارش پزشک ؟!! تو پست بعدی می گم که چه بلاهائی سرم اومد سر همین انجام نادرست هیسترو! در کل توی ایران بهترین مرکز مربوط می شه به خانم دکتر عالیه شیوعی .
سلام دوستان
من هم ماه گذشته عکس رنگی گرفتم پیش خانوم دکتر شیوعی به تموم کسایی که میترسن این نوید رو میدم که برخلاف تموم شنیده ها هیچ دردی نداشت . ولی یه سوال دارم لطفا راهنمائیم کنین تو عکس به من گفتن لوله رحم سمت راستم چسبندگی داره و لوله سمت چپم کمی متورم شده و تجویز کردن حتما لاپراسکوپی کنم میخواستم ببینم بین شما دوستان کسی هست که بعد از عکس رنگی با مشکلی شبیه به من باردار شده باشه از عمل جراحی می ترسم و همش دعا می کنم نیازی نشه و من به طور طبیعی باردار بشم تو رو خدا راهنمائیم کنین یا اگر مشکلی شبیه من داشتین بگین آیا من خوب میشم یا نه.....
2706