2737
2739

من قبلا زیر شون تمیز میکردم ولی حالا همونو هم انجام نمیدم چون واقعا نیاز نیست... 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه الان مد ابرو برداشتنه؟؟؟

من از ۱۶ بر می‌داشتم تا ۲۲، بعدش دیگه دس نزدم. ابروهامو اگه فقط یه ردیف بردارم فقط یه خط باریک می‌مونه که مد نیس. از ۲۲ تا الان که ۲۸م بر نداشتم.

2731

الان که ابرو پر مده همه دارن کاشت میرن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ولی خوب آوازه اش هم پیچیده که چه طور زندگی میکنه کاش حداقل کسی این مدل زندگی داره کسی متوجه نشه  ...

خب بنده خدا افسردگی داره ،

مگه چیه خب افسردگی داشتن که عیب عار نیست.

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
یه دوست داشتم مینا انقدررررر مهربون و خوشگل و خوش هیکل بود اصلا خیلی ناز بود خیلییییی بعد ابروهاش هم ...

به نظر من پیوند ابرو قشنگ هست اما به شرطی که مرتب باشه و به خود صورت بیاد 

من یک کم، کم رنگ داشتم لابه بردار که می زدم صورتم این موها رو هم از بین برد 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2740
خب بنده خدا افسردگی داره ، مگه چیه خب افسردگی داشتن که عیب عار نیست.

کاش آدمای فضول به دردش گرفتار بشن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
درکت میکنم 🥺

🥺🥺🥺

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

من متاهلم و ابروهامو برنمیدارم. چون همینجوری قشنگه.

اگه منظورت این هست که به سبک قدیم هنوز کسانی هستن که وقتی مجردن به موی صورت ابرو دست نمیزنن و عیب میدونن این رو. جوابت اینه بله هستن همچین آدمهایی با همچین رسوماتی. 

هفته قبل کلینیک پوست بودم. یه دختر خانم هم بین مراجعین بود. صورتشون و پشت لبشون پر از موی ضخیم و سیاه بود و مشخص بود از یه خانواده سنتی هستن و اجازه اصلاح ندارن.

یه خانم دکتر میشناسم ابروهاش رو برنداشته اسکلم نیست

ببین الان آبروی دخترونه مده خیلیا برنمیدارن 

ولی سوالی که ایشون پرسید بیشتر بوی برنداشتن بخاطر سنتی های قدیمی میده 

وگرنه خیلی دوستای من برتمیدارن ولی دورهمی میرن دماغ عمل می کنن ازادن و سنتی هم نیستن 

حالا خانم دکتر اگه دسته اول باشه بازم مشکل داره کسی که مو زاید رو نشونه مجرد و باکره بودن می‌دونه خیلی از دنیا عقبه 

والا خواهر شوهر من عروس داره نوه داره هنوز دست تو ابروهاش نبرده 

به غیر از اون بقیه هم همینطور هستیم .

دست تو ابرو نمیبریم

چه مجرد چه متاهل فقط در حد مرتب کردن شاید 

ابروهامونم خوجله

پشم تنت چه نرمه    دیشدارادان    
2706