2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649937 بازدید | 28493 پست
ببخشید بچه ها.....

کاربرا ختم سوره ملک گرفتن بخاطر فوت کاربر عزیزمون "می می ناز".....
اگه واستون مقدوره امشب این سوره رو بخون....
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیده بانو جون برای کاهش درد ریشه مو میتونی قرص هیدروکسیزین مصرف کنی اگه خیلی شدید هست
و برای درمان پماد زینک اکساید رو به مقداری مساوی با روغن مثل بنفشه یا هسته انگور قاطی کن و به سرت با نوک انگشتاد بمال تا آستانه تحملت یا ۲ ساعت روی سرت باشه بعد سرتو با شامپو بشور
من اینطوری بودم الآن خوب خوب شدم
2731
اصلا انتظارنداشتم ی سوال رو چندباربپرسم همه بی تفاوت ازکنارش بگذرن!!!
ایهاالناس کدوم ازخون نشون میده ریزش ارثیه؟
کامرون موهام معمولیه راستی من سه سال ریزش دارم ولی رشدش عالی بود الان شش ماهه کوتاه کردم دوتا استرس شدید وارد شد ریزشم چندبرابرشد از رشد موهام هم خبری نیست
علت عدم رشد دیگه چیه؟نکنه اینم به ارث ربط داره
2738
راستی منم بارستگارموافقم بعد قطع ماسکها ریزش چندبرابرمیشه دقیقا مثل ماینوکسیدیل
ایا این درمورد همه صادق هست؟

اصلا دوستانی مثل شیدی الانم مثل سابق ازماسکا استفاده می کنن؟

خواهش می کنم جواب همه سوالاموبدین
سلام
مسی جون اصولا ریزش شدید رو دکترها وقتی در آزمایش مشکل خاصی پیدا نمیکنن میگن ارثی
با سوالاتی که در مورد خانواده پدری و مادری میپرسن
تجربه به من ثابت کرده هورمون های پرولاکتین و DHEA , DHT وقتی متعادل نیستند این یعنی اینکه زمینه ارثی در بدن ما وجود داشته و یک عاملی اون رو تحریک کرده مثل استرس و فعال شده..پوست سر همه به نامتوازن بودن این هورمون ها حساس نیست
اگر حساس باشه با ریزش مو همراه هست..
پس آزمایش چیز خاصی که نشون بده ریزش ارثی هست نداره!
مسی عزیز
ما موهامون مشکل داره که میریم سراغ ماسکها . پس نیازمون دائمی هست فقط اگه بهتر شدیم و ریزش کنترل شد
میزان و فواصل درمان رو تغییر میدیم بعبارتی کمتر میکنیم . بعضی از دوستان شده 2 بار در روز ماسک میذارن خوده شیدی ابتدا فشرده کار کرده و الان که موها بطور نسبی خوب شدن فقط در حدی از ماسکها و روغنها استفاده میکنه که موها حفظ بشه پس ابتدا درمان فشرده جواب گرفتی کمترش کن
ارغوان بانو جون....خیلی پرس و جو کنید...چون من شنیدم خیلی برای خانم ها جواب نمیده ...بعدش ممکن بیشتر ریزش داشته باشید
از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.
2706