2737
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594003 بازدید | 17786 پست
شبنم جون خوبی ؟ اول اینکه جراحی داره دیگه مثل لاپاراسکوپی. ممکنه لوله ها دستکاری بشه . من بعد از زیفت حاملگی خارج رحم داشتم . کلا بعدش خیلی مشکلات زیادی داشتم تا خوب شدم . توی زیفت تخم را انتقال می دهند و احتمال اینکه تقسیم سلولی انجام نشه زیاده . کلا حیفه با مصرف اینهمه دارو و عوارض از روشهای جدیدتر استفاده نکرد. بیشتر بچه هایی که اینجا نتیجه میگیرند میکرواینجکشن هستند. وگرنه داروها یکی هست می گویند زیفت به روش طبیعی نزدیکتره ولی اگر دقت کنی تو مراکز ناباروری به روز کمتر اسم زیفت را می شنوی
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
شیرین جون
من از مشهدم و تا حالا کلینیک ابن سینا نرفتم و بیشتر ازش شنیدم. اما از تجربه خودم تو کلینیک نوین مشهد که تیمی کار می کنند و از تجارب دوستانم میگم که بهتره تحت نظر یک دکتر باشی تا این که هر دفعه بری کلینیک و ببینی یک دکتر جدید اونجاست. درسته که یک دکتر ثابت هم همیشه تمام مریض هاش یادش نمی مونه و اونم باید پرونده بیمار رو بخونه تا یادش بیاد دفعه قبل چی بهش گفته ولی بعضی ها مثل من که ارتباط برقرارکردن با دکتر براشون مهمه و این باعث اعتماد بیشترشون میشه از این قضیه خیلی ضربه می خورند.
البته اینم بگم که دوست ما نهال که تو تاپیک آی وی اف میاد تو همین ابن سینا با جنین فریز مامان شد.

در مورد آزمایشات هم تا جایی که من شنیدم ابن سینا آزمایش و عکس های جای دیگر رو قبول نداره ولی جاهای دیگه آزمایش و عکس های ابن سینا رو قبول دارند.
در مورد از دست دادن وقت هم باید صبورتر باشی گلم. آزمایش های روتین رو دادن که وقت چندانی نمیبره عزیزم که بی طاقت شدی. این راه گاها خیلی ناهموار و طولانی میشه. اسمش اینه که سیکل چهل و پنج روزه اس ولی برای بعضی ها ممکنه به هر دلیلی از شروع تا پایان سیکل ماهها طول بکشه.
انشالله که برای تو همه چیز راحت و عالی پیش بره و به زودی دوباره مامان بشی

آوا جونم
مرسی از توضیحاتی که دادی. حالا فهمیدم که چرا دیگه کمتر زیفت انجام میدن
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از دوستای عزیزم که جوابمو دادید نمیدونید چقدر به همفکریتون نیاز دارم چون فقط کسانیکه خودشون این راهو رفتن میتونن نظر درستی بدن دکتر پویان گفت کلینیک امید دکتر آقا حسینی من اصن نمیدونستم تیمی کار میکنن خواهش میکنم با توجه به تجربتون بگید اگه الا ن جای من بودید کدوم دکترو انتخاب میکردید و لطفا یه اورولوژیست خوبه دیگه هم بهم معرفی کنید لطفا بگید من الا ن باید چه کارایی انجام بدم ولی مهمترینش انتخاب دکتره خواهش میکنم نظرتونو بهم بگید واقعا ممون میشم چون میدونین که باید زودتر وقت بگیرم خدا میدونه چقدر قراره طول بکشه
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
ملودی جون
من ارولوژیست نمی شناسم اما در مورد کلینیک امید می دونم که خانم دکتر آقاحسینی و خانم دکتر آل یاسین که اونجا کار می کنند با هم نسبت نزدیک فامیلی دارند. نمی دونم با مراجعین به صورت تیمی کار می کنند یا هر کدوم مریض های خودشون رو دارند ولی از هردوشون تعاریف خوبی شنیدم.
یکی از دوستان ما به اسم مریم بانو به تازگی با دکتر آقا حسینی انتقال جنین فریز داشت و به لطف خدا نتیجه مثبت گرفت.
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
2728
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممم
منم اومدم امیدوارم منو بپذیرید خیلی به روحیه دهیه شما نیاز دارم بووووووووووسسس واسه همتون
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
شبنم عزیزم امیدوارم سلام ما رو به امام رضا برسونید
ممنونم از دلگرمی دادنت
شما خودت چی ؟ در چه مرحله ای هستی ؟
شکسپیر می گوید: "فکر کن چه چیز خوبی در دنیا وجود دارد من آن چیز خوب را برای تو می خواهم "
سلام ocholoo جون بیشتر از خودت بگو
من هم مثل شما تازه وارد پروسه درمان شدم البته 35 سالمه و یه دختر 5 ساله دارم
سه شنبه برا شروع درمان نوبت دارم لاپارسکوپی هم دقیق نمی دونم چیه شاید مطلب زیر به دردت بخوره

لاپاراسکوپی که برای معاینه و بررسی اعضای شکمی و لگنی و به‌منظور تشخیص برخی بیماری‌ها به کار می‌رود، می‌تواند برای انجام جراحی نیز کاربرد داشته باشد. در حوزه طب زنان، لاپاراسکوپی کاربرد زیادی در معاینه قسمت‌های خارجی رحم، لوله‌های فالوپ و تخمدان‌ها دارد و خصوصاً در موارد دردهای لگنی در جایی که با استفاده از روش‌های تصویربرداری تشخیصی (سونوگرافی و توموگرافی کامپیوتری) نتوان علت زمینه‌ای را تشخیص داد، مورد استفاده زیادی دارد. به عنوان نمونه تعدادی از بیماری‌های زنان که با استفاده از لاپاراسکوپی تشخیص داده می‌شوند عبارتند از: اندومتریوز، حاملگی نابجا، کیست‌های تخمدانی با بیماری‌های التهابی لگن (PID)، ناباروری و سرطان.

Read more: http://www.iranpardis.com/showthread.php?t=73527#ixzz2FsxP51aw
2738
با سلام مجددد

ممنونم شبنم جونم از لطفت

ملودی جون من همسرم پیش دکتر سعید کشاف می رفت و تو رویان هم یه دکتر اورولوژیست معاینش کرد.من غیر کشاف تعریف همین پویان رو شنیدم. ولی به نظر من به قول آوا اول یه دکتر برای خودت انتخاب کن.از اون بخواه یه اورولوژیست هم اگه لازم بود بهت معرفی کنه

آوا جون گفته بودی علایم بارداری که پارسال داشتم و سقط شد رو بگم، تقریبا علایم خاصی نداشتم یه مقدار درد سینه و تهوع کم

شبنم جون امضات خیلیییییییییییییی قشنگه.
CafeMom Tickers
دخترم آوین مرسی عزیزم از راهنماییت
من 27 سالمه 1،5 ازدواج کردم شوهرم واریکوسل داشته عمل کرده دکتر بهم گفته باید ivf کنیم
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
مامان آوین گلم راستش من نظرى ندادم چون از ابن سینا راضى نبودم نمیخواستم دو دل بشى ، یه تاپیکى هست در مورد کسانى که ابن سینا میرن مال آوش جون که خودش همین چند روز پیش بسلامتى قند عسلش رو بدنیا آورد ، برو اونجا و نظرات دوستان رو بخون . نهال جون هم ابن سینا میرفت و خدارو شکر نتیجه مثبت گرفته. شیرینم برو ابن سینا کارهاى اولیت رو انجام بده اگر خوشت آمد همون جا ادامه بده ، اگر خوشت نیومد میتونى جواب آزمایش ها و عکس رو ببرى جاى دیگه آزمایش هاشو همه جا قبول دارن
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام با تشکر از شبنم جون و عسل بانو به خاطر راهنمایی تون من امروز ساعت ١٢انتقالمو انجام دادم و الان دارم استراحت میکنم یه سؤال داشتم حتما باید استراحت مطلق کرد یا نه؟
گاهی گمان نمی کنی، ولیکن... می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست
گاهی تمام شهر ، گدای تو می شود
2706