2737
2739

.

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو

عریزم یه سوال من دهم انسانی هستم میخام‌تو این ایام‌باقی مونده بهترین استفاده رو ببرم و درسام‌جمع بندی کنم البته خود مدرسه ام‌داره درسارو تا جایی ک میتونه میپرسع یا امتحان میگیره چه کار میتونم‌کنم شما میتونی برام‌برنامه بچینی؟

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
عریزم یه سوال من دهم انسانی هستم میخام‌تو این ایام‌باقی مونده بهترین استفاده رو ببرم و درسام‌جمع بند ...

عزیزم بهم درخواست دوستی بده بهت مشاور معرفی کنم 

برام برنامه ریخت تو کرونا کارش خیلی خوبه

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
عزیزم بهم درخواست دوستی بده بهت مشاور معرفی کنم  برام برنامه ریخت تو کرونا کارش خیلی خوبه

چقد هزینه میگیره]؟

چقد هزینه میگیره]؟

من سه سال پیش باهاش بودم بعد تا پارسال دوستمم باعاش کار میکرد و قبول شد اونم پرستاری ولی برنامه کنکوریش با مدرسه ایش فرق داشت ازش بپرس

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
2738
من سه سال پیش باهاش بودم بعد تا پارسال دوستمم باعاش کار میکرد و قبول شد اونم پرستاری ولی برنامه کنکو ...

اها

من سه سال پیش باهاش بودم بعد تا پارسال دوستمم باعاش کار میکرد و قبول شد اونم پرستاری ولی برنامه کنکو ...

قبول کردم