2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان حافظ جون
مثل اینکه دیر پستت رو دیدم ببخشید. من دارم میرم برای آروین کتاب بخونم شاید بخوابه. حافظ رو یه بوس گنده بده. اگه قرار شد بیای تهران حتما خبر بده. من این هفته دارم می رم پیش دکتر برخوردار . ببینم چی می گه میام برات تعریف می کنم که خوب بود یا نه؟
مامانایه عزیز بگین من چیکار کنم؟الان سه ماهه دارم موتیلیوم میدم.تا اینکه هفته پیش دل درد شدید و دو روز یبوست داشت .بعدش اسهال شد پنج روز.هیچی نمیخورد و همش بالا میاورد.سرفه هاشم دیوونم کرده.یک کیلو کم کرده.دکتر گفت عفونته روده گرفته.من به خاطره شغله شوهرم تو بیرجند زندگی میکنم.ولی برایه دکتر میبرمش مشهد.خانوادهام مشهدن.ولی انگار دیگه پزشکایه مشهد جواب نمیدن.اخه من با این وضعیته حاملگیم چیکار کنم؟

الی جون غصه نخور خانومی. می دونم چه حالی هستی.
از نوشته های قبلیت من اینجوری استنباط می کنم که امیرعلی آلرژی شدید داره و اگر هنوز اگزما داره که اصلا یعنی آلرژیش خوب نشده . حالا فعلا که اسهاله فقط برنج سیب زمینی و ماهیچه گوسفند بده به اضافه شیر. راستی چه شیری می دی؟ ؟؟
میوه اصلا بهش نده حتی سیب و موز . سبزی هم اصلا مگه شوید. اگه اسهالش تا چهار پنج روز خوب نشه یعنی عفونیه و باید دارو مصرف کنه. راستی آزمایش مدفوع ندادی؟
فولیک اسید + زینک هم شکم رو سفت می کنه که شما بخاطر رفلاکس اصلا نباید زینک بدی ولی فولیک اسید رو از دکتر بپرش ببین می تونی یا نه؟ عفونی بودن اسهال رو از آزمایش می فهمن آژمایش دادین خانومی؟
راستی اصلا شیرینی مولتی ویتامین و ... هم توی این مدت نده. فعلا سعی کن اسهالش رو خوب کنی بعد سراغ چیزای دیگه برو. با این سابقه آلرژی بعید نیست چیز آلرژن و بدی خورده که اینطوری شده.
من تابستون پسرم دقیقا همین اتفاق براش افتاد البته بعد از تست شیر گاو . دیگه دنیا برام تموم شده بود پسرم دو کیلو وزن کم کر د کافی بود یکی حرف بزنه اشک بود که می ریختم اما عزیزم اگه مراعات کنی این وزن که توی مریضی زود از دست میره زودم سرجاش میاد نگران نباش.
2738
الی جان بابت سرفه امیرعلی بهش شربت پروسپان دادی؟ پسر خواهرمنم اسم کودکان داره وخیلی سرفه میزنه. اما تحت درمانه و سرفه هاش بصورت حمله هستن. یعنی همیشه سرفه نمیکنه. اما وقتی سرمابخوره حتما شروع میشن سرفه هاش. دکترش بهش زادیتن و چند تا اسپری میده. این دفعه که خیلی شدید بود یه قرص جدید داده. اگه میخوای بپرسم برات. ببرش پیش فوق تخصص الرزی. چند ماهه بارداری عزیزم؟
مامان آروین جون مرسی تو هم اروین رو ببوس. حافظ دیشب خیلی گریه کرد رفتم کولیکز المانیگرفتم امشب بدم. میگم نکنه دلدرد بلشه. موندم به خدا!!!!!!!!!!!!
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
همه نوع شربت از قبیله پروسپان.زادیتین خارجی.کتوتیفن و سیتریزین بهش دادم.تازه چهار تخمه گیاهی ولی هیچ فایده ای نداره.البته دکتره گوارشش که میگه این سرفه ها بیشتر به خاطره رفلاکسش هست.چون وقتی از خواب بیدار میشه خیلی شدید تره.تازه اصلا هم زیره سرش بالش نمیذاره.بس که غلت میزنه تو خواب.

الان خدا رو شکر اسهالش خوب شد بهش شربته مترونیدازول دادم.الان در حاله حاضر موتیلیوم میخوره و هر 12 ساعت هم اسپری فلکسیوتاید با دمیار و به بدبختی با کلی گریه براش میزنیم.ولی نه بالا اوردناش خوب شده و نه سرفه هاش.

من رفتم تو ماهه چهار و هر روز دارم سنگین تر میشم.
چون هنوز شیششه میخوره در روز یکی دو بار بهش نان 3 میدم.دکترش گفت شیر گاو نده البته تو تسته الرژی که چیزی نشون نداد ولی دکتر گوارشش گفت نده.ولی این پسرم عاشقه ماست و پنیر خامه ای هست.پس چی بهش بدم؟اخه الان دو سالو نه ماهشه.نمیتونم از همه چیز منعش کنم.تو رو خدا برام دعا کنین نی نی دیگه مثله این نشه
الی پسر من با کمال نا باوری توی تست شیرگاو براش منفی بود ولی متاسفانه تنها چبزیه که می بینم بهش شدیدا آلرژی داره این شیر گاو سوای بقیه است ولی اگه آلرژی به شیر باشه نمی تونه اینجوری که تو می گی اینا رو بخوره پسر من یه قظره شیر ذاغونش می کنه . چی بگم ؟؟؟؟ اگه بخوای مطمئن شی که از شیره یا نه حداقل دو هفته نباید بهش بدی و شربت زادتین هم روزی 2 سی سی بهش بدی اگه از شیر باشه خوب میشه ولی آخه با این شرایط تو خیلی سخته !!! باید بتونی با غذا سیرش کنی شیر مخصوص که مطمئنم پسرت لب نمی زنه ... بعد از دو هفته اه به امید خدا بهتر شد باید با ماست کم چرب تست کنی و کره که بعید می دونمامیرعلی به اینها حساسیت داشته باشه چون پروتئینش شکسته شده . اما خامه و شیر و پنیر از بقیه بدترن.
این رفلاکس بد کوفتیه همه چیه بچه ها رو بهم می ریزه. راستی کسی پیشت هست کمکت کنه؟ مامانت یا ....
خدا رو شکر بازم اسهالش خوب شد.

الی برای دومی حتما از اول خودت رژیم لبنیات و چیزای دیگه رو رعایت کن اگه از اول رعایت بشه همون ششش ماه اول خیلی هام زودتر خوب میشن اصلا نگران نباش.
مامان حافظ جون نمی دونم چی بگم فقط یاد روزای گذشته خودم می افتم که هر نصفه شب پا می شدم و همش فکر و خیال می کردم که این چشه؟
من راستش از وقتی فهمیدم آروین رفلاکس داره شبا بهش شیر نمی دم و غذاش رو هم ساعت 7 می دم و دیگه هیچی نمی دم . چند شب پیش شام سنگین خورد دوباره بهم می پیچید. شیر قبل از خواب انگاری از همه چیز بدتره برای رفلاکس.
الی جان دیدی برای هر ماه بارداری سوره های مخصوصی باید بخونی. توی کتابهای بارداری هست مثلا توی کتاب ریحانه بهشتی. حتما حتما بخوووووون خییییییییییلیییییی موثرند. والا من توی حاملگیم خیلی در گیر درس و امتحان بودم درست نخوندم. شاید اگه میخوندم پسرم اینقدر ناآروم نبود. اخه خیلی سفارش شده به خوندنشون. استرس هم اینقدر نداشته باش. توکل کن و قران یاد بخون. ایشالا نی نی سالم وبی درد سر داشته باشی. منم اگه لایق باشم برات دعا میکنم.
مامان اروین جونم برام دعا کن یه رو بیام بنوییسم حافط دیشب بهتر ازشبای قبل خوابید ومن دلیلشو پیدا کردم!!!
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706