2737
2734

خیلی استرس دارم، خانوادم میگن دکتر چیزی نیست نمیدونم دارن راست میگن یا دروغ! چون پیش دوتا دکتره دیگه نوبت گرفتن!

میشه لطفا توضیح بدید چیه دارم میریم از استرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفتاد

گلم آقایون بعد از ۵۰ سالگی مشکل پروستات میگیرن که باید همیشه چک کنن . حتما برید پیش دکتر اورولوژی و آزمایش psa انجام بدین

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

خوش خیمی بزرگ بودن پروستات. یا دارو میدن یا لیزر میکنن

این بین مردای تو این سن شایعه، پدربززگم داشت، یکی از اقواممون و دوتا از مردای همسایه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
گلم آقایون بعد از ۵۰ سالگی مشکل پروستات میگیرن که باید همیشه چک کنن . حتما برید پیش دکتر اورولوژی و ...

عزیزم الان این سونو چی میگه؟ مشکل جدیه؟ مشکل چیه اصلا؟

پیش دکتر میرن فقط به من چیزی نمیگن فک میکنن چیزی نگن آروم میشم ولی از استرس دارم میمیرم!

عزیزم الان این سونو چی میگه؟ مشکل جدیه؟ مشکل چیه اصلا؟ پیش دکتر میرن فقط به من چیزی نمیگن فک میکنن ...

ببینین باید آزمایش psa بدن تا مشخص بشه .. عدد psa بابد کمتر از ۴ باشه . اگر خدایی نکرده بیشتز از ۴ باشه نمونه برداری از پروستات انجام میدن 

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم