2733
2739
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768960 بازدید | 41157 پست
آقا مری

من در مورد سوالتون چیزی نمی دونم که فرصت هست یا نه؟ ولی فکر نمی کنم که دیر ریختن قسط موردی براتون پیش بیاره. با این شماره تماس بگیرین 76278443
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب اگه الان ما 70 درصدو بریزیم قرار داد می بندن؟
وقتی چیزی نساختن واقعا قرار داد می بندند؟
کسی تا حالا قرار دادبسته ؟
اگه قرار داد ببندند یعنی از بقیه جلوتر می دن که ؟منطقیه؟من امروز ثبت نام کنم و فرداش 70 درصدو بزیزم با من قرار داد ببندند بعد کسی که 6 ماه قبل من پول داده چی؟
2738
شوهر خواهرم میگه فاز 2 از همه بهتره و متراژ هاش بالاتره اونجا گرونتره

خودشون که پرس و جو کردن میتونن با 20 میلیون یه خونه خوب دو خوابه رهن کنن
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید
خوب اگه الان ما 70 درصدو بریزیم قرار داد می بندن؟
وقتی چیزی نساختن واقعا قرار داد می بندند؟
کسی تا حالا قرار دادبسته ؟
اگه قرار داد ببندند یعنی از بقیه جلوتر می دن که ؟منطقیه؟من امروز ثبت نام کنم و فرداش 70 درصدو بزیزم با من قرار داد ببندند بعد کسی که 6 ماه قبل من پول داده چی؟
تنظیم قرارداد پیش فروش

پس از تایید بانک مبنی بر واریزی 60 درصد سهم آورده متقاضی در حساب سپرده وی، در صورتیکه ساخت پروژه موردنظربرای متقاضی از مرحله اسکلت وسقف عبورکرده باشد، دستگاه متولی طی نامه ای، متقاضی را جهت عقد قرارداد پیش فروش دعوت می نماید.
قرارداد در3 نسخه تنظیم می شود و یک نسخه از قرارداد پس از امضاء نزد دستگاه متولی، سازنده و متقاضی خواهد ماند.
دستگاه متولی انجام این مرحله را در �سامانه ثبت نام و واگذاری مسکن مهر� ثبت می کند. پیگیری اخذ پایان کار، صورت مجلس تفکیکی، نقشه تفکیکی و سند دفترچه ای مالکیت بر عهده سازنده می باشد. با ارائه سند مالکیت اعیانی به بانک، بانک موظف است زمین دولت (وزارت مسکن و شهرسازی) را از رهن بانک آزاد و سند مالکیت متقاضی را به رهن خود درآورد.

اولویت بندی تحویل واحد

اولویت بندی تحویل و انتخاب واحد توسط متقاضی بر اساس امتیاز مکتسبه حاصل از زمان و مبالغ واریز اقساط است و در شرایط امتیاز مساوی اولویت تحویل از طریق قرعه کشی تعیین خواهد شد. اولویت بندی متقاضیان جهت تحویل واحد از طریق �سامانه ثبت نام و واگذاری مسکن مهر� انجام می پذیرد.
در واحدهای فاقد آسانسور، افرادی که دارای معلولیت یا مشکل حرکتی یا ناراحتی قلبی و جسمی باشند، با ارائه مدرک معتبر از اولویت انتخاب واحدهای طبقه همکف یا اول برخوردار خواهند بود.

تحویل واحد به متقاضی

تحویل واحد به متقاضی پس از واریز کل مبلغ آورده متقاضی به حساب سپرده و با حضور متقاضی، نماینده دستگاه متولی و نماینده سازنده صورت گرفته و صورتجلسه مربوطه تنظیم می شود. در صورتیکه مشکلی از طرف متقاضی در رابطه با تاسیسات ساختمانی، تا 10 روز پس از تحویل، گزارش نشود، تحویل موقت، تلقی خواهد شد. در غیر این صورت سازنده مکلف به رفع اشکالات تاسیساتی اعلامی از سوی متقاضی در حداقل زمان ممکن خواهد بود و تاریخ صورتجلسه تحویل موقت، تاریخ رفع نواقص می باشد. در این صورت 5 درصد مبلغ قرارداد سازنده به عنوان ضمانت حسن انجام کار تا زمان تحویل قطعی در نزد کارفرما خواهد ماند.
یک سال پس از تحویل موقت، در صورت عدم بروز مشکل ناشی از قصور سازنده در به کارگیری مصالح یا کیفیت اجرا، تحویل قطعی انجام خواهد شد و وجه ضمانت حسن انجام کار براساس مندرجات تفاهم نامه سه جانبه به مجری مسترد خواهد شد.
در صورتیکه نواقصی ناشی از قصور سازنده مشاهده گردد، سازنده مکلف به رفع نواقص در حداقل زمان ممکن خواهد بود و در صورت استنکاف سازنده از رفع نواقص در مهلت معقول، هزینه رفع نواقص از محل سپرده حسن انجام کار پرداخت خواهد شد.
2706