2737
2739

جایی همو دیدیم پسره بامادرش گفته بود برو خاستکاری زنگ زدن گفتم نه  دوباره واسطه فرستادن گفتم نه  تااینکه خودش پیام داد ک از اجبار  کردن خوشم نمیاد ولی دوست داشتم بذاری ی بارم که شده همو ببینیم بدون اینکه جواب بدم بلاک کردم بعد الان با پبچ فیک فالوش کردم چت کردیم   بحث ازدواج شد اون گفت مجردی گفتم نه تو رابطم تو چطور گفت من از دختری ک حتی ی بار فرصت اشنایی نمیدن از دماغ فیل افتادن خوشم نمیاد ولی ب هرحال هرجا ک هس خوشبختیشو میخام گفتم   خب اینارو چرا ب خودش نمیگی گفت نه من کلی میگم یعنی هنوز بهم فکر میکنه؟ 

خو تو همونی دیگه که از دماغ فیل افتاده

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 😂😂😂

والا خو بهش گفته از دماغ فیل افتادی ولی من ادم حسابی ام ارزو میکنم خوشبخت بشی

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740