2733
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557771 بازدید | 4348 پست
خواهش ناهید جون

آره خیلی ها هستن که بچه هاشون حسایت دارن به شیر مادر

ولی زور زدن رو که همه ی بچه های کوچیک دارن شاید داره پی پی میکنه

چند ماهشه ؟
امیر اشکان & لیانا ، همه ی زندگی من   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومی دکتر دخترم گفت زور زدن طبیعیه هیچ ربطی هم به پی پی کردن نداره اوایل که دخترم زور میزد من میترسیدم آخه خیلی قرمز میشد اما دکتر گفت هر چی بگذره بیشترم میشه
Lilypie Maternity tickers
خدا جونم به خاطر وجود همسر مهربونم که تمام زندگیمه و دخترم که امید نفس کشیدنمه شکرت
امروز 5ماه و16 روزه که زندگیم یه رنگ دیگه گرفته تو مواظب هادی و بارانم باش
2731
ممنون نگار جان باشه عزیزم اینو می گیرم الان چیکو براش گرفتم دکتر گفت لوسیون چیکو بزن اینم امتحان می کنم خدارو چه دیدی اون روز از حمام آوردمش بدنش قرمز دقیقأ مثل سوختگی وحشتناک بود همون طور که لوسیون می زدم به تنش گریه می کرد اونم چه گریه ای منم پابه پاش گریه می کردم بمسرم براش خیلی اذیت می شه
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
ناهید جون نگران نباش مساله ی خاصی نیست .

همه ی بچه ها تو نوزادی اینجوری هستن .

تا چند وقت دیگه خوب میشه .

جوجویی جان یعنی دکتر شما گفته بچه ها همیشه اینجوری هستن ؟

پسر من تا 2 ماهگی اینجوری بود . دکتر هم گفته بود که موقع مدفوع زور میزنن قرمز میشن دستاشونو میبرن سمت گوششون که همه ی اینارو هم یه بچه ی کوچیک داره . ( همه ی این علائم )

من روی مقعدش رو با روغن زیتون چرب میکردم کم کم خوب شد .
امیر اشکان & لیانا ، همه ی زندگی من   
نگار جان با آب داغ نشستیمش که آب گرم بود اما کلأ چون همه بدنش درگیره اینجوری شذه فک کن از نوک انگشت پاش تا سرش حتی پوست سرش
راستی ممنون اون لوسیون که گفتی رو خریدم اتفاقأ دکتر داروخونه هم اونو پیشنهاد داد بدون اینکه ما بگیم یه کرم دیگم خریدیم به اسم elidel که اینو دکتر گفت اگه اون هیدروکورتیزون خارجی رو پیدا نکردید اینو بخرید قیمتشم صد و بیست تومن بود خدا کنه با همین خوب بشه دنبال یه وقتم هستم تا برم پیش یه متخصص آلرژی تا بفهمم به چی آلرژی داره
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
2738
پریسا جون منظورم این بود الان که حمامش میکنی اب خیلی داغ نباشه .

طفلک نی نی ها ..............

میدوی به چیزی الرژی نداره ؟ من رفتم تاپیک بچه هاییکه به پروتیین گاوی حساسند ......... خیلی اطلاعات خوبی داره یک سر بزن
ممنون نگار جون اتفاقأ الان داشتم تابیکشو می خوندم اما دختر من فقط اگزما داره و خداروشکر تا حالا اسهال نشده و یا خون تو مدفوعش ندیدم البته من به توصیه دکترش لبنیات آجیل و ادویه نمی خورم شیرخشک کمکیش هم اچ آ می دم حالا باید برم متخصص آلرژی تا ببینم اون چی می گه
سلام به همه.پریسا تام و جری:
صورت پسر من هم یه مدت بود اگزما زده بود بردیمص دکتر گفت هفته ای یه بار حمامش کنید زود زود نبریدش حمام شامپو بدنش هم عوض کرد الان شامپو ایروکس مخصوص پوستهای خشک و حساس میزنه. یه پماد دست ساز هم براش نوشت
شکر خدا با این کارا الان دیگه خوب خوب شده.
راستی منو یادت میاد؟تایپیک تنبلی ها
سلام ناتا چطوری خوبی اول مبارکه کوچولوت من تا بارداریت ازت خبر داشتم دیگه از تابیک که رفتی بی خبر بودم ازت ناتا تو هم لترزول می خوردی می گم نکنه واسه خوردن لترزول یا آ اس آ تو بارداری دخترم اینجوری شده نمی دونم الان بهتره البته بعدسه ماه که بچم اذیت شد دکترای بی سوادم که فقط هیدروکورتیزون می دادن چهارشنبه بردمش یه دکتر دیگه این کرمی که داد خیلی بهتر شده امیدوارم دیگه خوب بشه و برنگرده تورژیم غذایی هم داری برای اگزمای پسرت این عکس پسرته ماشالله چه نازم هست بازم تبریک
2706