2737
2739

حسی رو داری که من سه سال پیش داشتم منتها من شیش ماه باهاش بودم اما شدیداً دوسش داشتم وابسته شدم اون به بدترین شکل ممکن خیانت کرد وقتی منو ول کرد فهمیدم از یه سال قبلش با یکی برا ازدواج داشته آشنا می‌شده و بعد کات با من باهاش ازدواج کرد فامیلشون بود 🥲

بخام از تجربه سه سال بعد بگم اون مدت حالم داغون بود دقیقا همین حال تورو داشتم نه ماه بعد بهتر شدم خودمم ازدواج کردم اما الان با مشکلات ازدواجم میبینم که از نظر روحی خسته شدم و بهم ریختم افسردگی گرفتم اون موقع اون گذشت حالم خوب شد ولی وقتی یه مشکل دیگه میاد میبینی نمیدونی تحمل کنی خصوصا وقتی خانواده همسرم اذیتم کردن الان دارم میرم مشاور میخام دارو بخورم پنهانی ولی بهت نصیحتم اینه گریه کن تا میتونی خودتو خالی کن و حتما حتما حتما برو پیش مشاور حتما ادامه بده طلا بفروش پول مشاور بده بخدا بعدش پشیمون میشی من الان دارم میرم ای کاش همون سه سال پیش میرفتم تو اشتباه منو نکن خودتو خالی کن تا بعدا ضربه شو نخوری من اون اتفاق و فراموش کردم ولی روحم با مشکلات بعدی آستانه تحملش اومد پایین تا حدی کن مریض و افسرده و شاید روانی شدم برو و تراپی کن!!!!همین فردا!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم بهتون خیانت کرد؟  برگشت و اظهار پشیمونی کرد؟

بله وسط رابطه 

خیر اینقد پر ادعا و بی شرف بود که میگفت من هیچ اشتباهی مرتکب نشدم 

خیلی کثیفن اینجور آدما 

بترس ازشون و اگه برگشت راهش نده چون بازم میره و خیانت میبینی 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2731
من خودم گذروندم این روزهارو  اینقد گریه کردم خدا میدونه  بعد دوسال پذیرفتم و رها کردم یه ...

بخدا شب و روزم گریس مامانم شاهد اشکامه و غصه میخوره نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد فقط جیغ بزنم 

اون آدمی که بهتون خیانت کرد برگشت که بهش شانس دوباره بدین؟ یا اظهار پشیمونی کرد؟

بخدا شب و روزم گریس مامانم شاهد اشکامه و غصه میخوره نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد فقط جیغ بزنم  ...

خیانتشو قبول نداشت و جوری رفتار کرد که منو مقصر همچی جلوه بده و روانمو نابود کرد 

بله وسط رابطه  خیر اینقد پر ادعا و بی شرف بود که میگفت من هیچ اشتباهی مرتکب نشدم  خیلی ک ...

دقیقا درسته 

اصلا نمیتونم کاری کنم شدم عین افسرده ها با هیچی نمیتونم خودمو سرگرم کنم تا میخوام یک کاری کنم ذهنم میره سمت همون موضوعات

2738
دقیقا درسته  اصلا نمیتونم کاری کنم شدم عین افسرده ها با هیچی نمیتونم خودمو سرگرم کنم تا میخوام ...

میفهممت 

سمت کتاب و در خوندن نرو فعلا تا جاییکه میتونی برو بیرون باشگاه کلاس 

حتما برو مشاور

حتماااا 

من نرفتم داغون شدم خدا فقط شاهده گریه و نفرینای من بود دید چجوری دلمو شکست و رفت 

الان عصبی و کم طاقت شدم و از همه بیزار 

بعد اون ماجرا اینشکلی شدم 

رکورد یکی از طولانی ترین عشق هارو من داشتم عشق به معنای واقعی ،عشقی که پانیک اتک رو تو بدنم به یادگار گزاشت عشقی که وقتی میدیدمش تو خیابون انقدرررر تپش قلبم بالا میشد که بابد می‌نشستم زمین

اخی عزیزم‌ چقدر بغض و حال بدت اینکه اروم قرار نداری از مدل حرفت زدنت مشخصه ناراحت نباش مطمئن باش یه ...

دارم دیوونه میشم عین اینه که افتادم تو باتلاق هیچی نمیتونه آرومم کنه 

2706