2733
2734
عنوان

مردا خراب شدن! از خودشون رفتن

4783 بازدید | 268 پست

قبلا فقط سایت و شبکه های اجتماعی میدیدم الان از اطراف خودم هم میبینم قبلا فکر میکردم خیلیاش دروغه ولی الان باور کردم خیلی از مردا خیانت کارن 

داشتم فکر میکردم اگه یه پسری متعهد و وفادار باشه باید سفت نگهش دارم چون ازش نیست بعد یهو به خودم اومدم دیدم تعهد و وفاداری از نیاز های اولیه رابطن! یعنی ما دنبال نیاز های اولیه رابطه هستیم! مثل اینکه دنبال آب و غذا بخور نمیر باشیم! یعنی پسرای سطح اول هم دیگه وجود ندارن چی شد پسرا اینقدر خراب شدن؟ به هر تیپ پسری نگاه میکنم سر و گوشش می‌جنبه چی شد اینقدر بی شخصیت و نادون و بی ریشه شدن‌؟

قطعا پسرای خوب هم هستن اما

اما خوبا کم شدن بدا خیلی زیاد مثل قارچ سمی گند زدن به همه چی

چجوری به اینجا رسیدیم؟ چه جوابی به نسل آینده بدیم؟

لطفا تیکه نندازید مکانتو‌ عوض کن پسرای خوبم میبینی به گروه صنف و اقشار. مختلف نگاه میکنم و اینو میگم

اینقدر خوب بلدن مثل پسر خوب و پاک رفتار کنن که بعد چند سال میفهمی با پنبه سرتو بریده لاشی 

خبری نیست🐊🌵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا فکر میکنن اینجا حرفاشون دروغه 

ولی حقیقت رو میگن اینجا ‌ حقیقت رو .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

قدیم هم همین بوده با همین اعداد و ارقام فقط آب و ماهی ندیده بودن شنا نمی تونستن بکنن الان خوب ذاتشون به نمایش گذاشته شده وگرنه اونا رو هم می ذاشتن تو شرایط الان همین بودن‌.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2738

واقعا همینه !! 

یا پسره به دلم نمیشینه یا اگه اوکی هست سر و گوشش می جنبه 🤦🏻‍♀️😑 

چند وقت پیش یه پسر همه چی تموم بهم پیشنهاد آشنایی داد ، بعد یکم که حرف زدیم گفت من نمیتونم ازدواج کنم چون دخترای دیگه هم هستن 😐🙌🏻 

بعد انتظار داشت من به خاطر پول و موقعیتش چشم پوشی کنم 😏

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

من پسرم

دختر و پسر بدم داربم خوبشم داربم

ولی همبشه ادم خوبا قربانی ادم بدا میشن

خود من یکی رو دویت داشتم ۱۱ماهه ک ببخبر رفته

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
دقیقا مثل نامزد من چند سال جوری عاشقی میکرد آدم فکر میکرد خوشبخت ترینه بعد ازدواج همه چی رو شد

وای 🤦🏻‍♀️😑 

آخه این چه وضعشه

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
دقیقا مثل نامزد من چند سال جوری عاشقی میکرد آدم فکر میکرد خوشبخت ترینه بعد ازدواج همه چی رو شد

مردا تا بدستتون میارن دنبال دیگری میرن

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

دوطرفه است هم پسرا هم دخترا 

چیزی بگم همه میریزن سرم 

اما ببین الان تو عمین سایت باب رابطه جنسی قبل ازدواج چقدر داغه .قدیم دوست شدن با جنس مخالف هم عیب بود الان ....

اونطرف هرپسر خرابی دختر خرابی هست 

امیدوارم راه درستمونو پیدا کنیم 

2706