2737
2739
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19324 بازدید | 737 پست
پرنیان
لیست آرزوها ملهتش دیگه تموم شده
من تماس گرفتم باهاشون و گفتن که اولویت ها تغییر کرده و دیگه اون لیست رو کاری ندارن
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
اری جون

این خانه از پایبست ویران است

از بچگی تو مخ دخترا میکنن که فلان کار واسه دختر قبیحه و واسه پسر بی اشکال

تا حدی که زنامون از رابطه با شوهرشون هم احساس گناه دارن
گاهی مجبوری
با بعضی ها موافقت کنی
فقط به خاطر اینکه
خفه بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باز هم اگه دوست داری همون صفحه اول لینک اصلی رو گذاشتم از توی سایت خودشون میتونی دانلود کنی
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
اوری من هم میخواستم بگم که پاک کنیم پستهای بیربطمون رو
2738
دیده بودمش
اینقدر زیادن..... اینها هم بخشی از جامعه هستن ... دلایلشون برای اینکار از نظر خودشون خیلی منطقیه ... اگه جدا شدن و زندگی مستقل داشتن راحت تر بود ، هم تعداد زنان صیغه ای کمتر بود هم تعداد زنانی که هوو دارن ...
کلا ا زهمه چی بوی گند و بوی تعفن بلند شده .. خدا به داد نسل بعدی برسه ..
پرینان یکی رو من خودم اپلود کردم که بچه ها بتونن دانلود کنن ، یکی هم اونها هم توی سایت خودشون باز لینک دادن هر دو تاش کار نمیکنه .؟؟؟
پرنیان :)
چرا بزنمت :)))
نه اینها با بنیاد رفاه کودک فرق دارن.
اینها یه انجمن مستقل هستن که یه سری دانشجو و افراد خیر هستن و برای بچه های کار ، خونه اماده کردن و سعی میکنن بهشون سواد و حرفه یاد بدن و نیازهاشون رو برطرف کنن...

بنظرم یه دور کل تاپیک رو بخون ، هم با فعالیتهاشون اشنا میشی هم از برنامه های بچه ها باخبر میشی .. شاید تو هم به جمع ما اضافه شدی و ما دستمون پر تر شد :)
مرسی بهرحال.
اوری یه سوال کردم توی حرفها گم شد
مواد غذایی رو باید حتمابه همون دروازه غار بدیم یا میتونیم به فرحزاد هم بدیم ؟
البته به شرطی که مسیرش رو پیدا کنیم..
2706