2733
2734

من باید دوماه کمتر بخوابم و کار کنم 

ولی هرکاری میکنم خوابم کمتر از ۶-۷ ساعت نمیشه ،قبلا راحت با قهوه بیدار بودم الان انگار شربت خواب آوره 

سالهاست شش هفت ساعت خواب مداوم نداشتم دیگه عادت کردم به کم خوابی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینطوریم 

تازه قهوه میخورم انگار قرص خواب آور خوردم 

میگن کسایی که اعصاب شون ضعیفه اینشکلین ، قهوه روشون جواب نمیده

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

اخه هر قهوه ای خستگی و خوابو نمیپرونه 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

یکی از علایم غلظت خون خواب زیاده

برای اثر بهتره. قهوه یه مدت ترکش کن

قهوه خون رو غلیظ می‌کنه و برای خانما زیاد خوب نیستش

یه عمر به اشتباه فکر می کردم قوی بودن یعنی دوام آوردن، ولی الان تازه فهمیدم که قدرت توی رها کردنه..
2740
منم قبلاً نداشتم  الان نمیتونم

قهوه هشت صبح بخورم تا نصف شب بیخواب میشم حالا با قهوه هسته خرما قاتی میکنم نصف قهوهش نیکوتین نداره😂😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی