2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162605 بازدید | 8784 پست
سلام به خانمهای باسلیقه خوشبحالتون که اینقدر به خودتون می رسید اما من ...........

وقتی مجردبودم خیلی به پوستم میرسیدم اما حالا حوصله ندارم به بخوربدم اخه بابچه وشاغل بودن خیلی سخته تنها چیزی که استفاده میکنم اول کرم مرطوب کننده بعد ضد آفتاب همین خیرسرم شاغل هستم وکلی حقوق ولی متاسفانه به فکر خودم نیستم وبرای خودم اصلاوقت نمیزارم ارزو دارم یک هفته مثل شما به خودم برسم دو جلسه واسه لک صورتم رفتم میکرودرم کردم خوب بود تایک ماه بعد بی خیال ضد افتاب توی اداره شدم اصلا حس رسیدن به صورتم ندارم شما هرچی پیشنهاد بدید میرم میخرم واستفاده میکنم پوستم مختلط ویجورائی خشک

ببخشید خیلی حرفیدم خواننده خاموش بودم الان گریه ام گرفته هههههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی موهای زائد بدنم رومیزنم چه دست و چه پا دقیقا ازروز دوم شروع به خارش بیش از حد نمیدونم چکار کنم شوشو بیچاره هم خسته شده ازبس که خودمو میخارونم ازهر چیزی استفاده کنم همینطور میشه حتی موم که میزنم
راهکار بدید توروخدا
2728
انگیزه ندارم

دلم برای همسری میسوزه

حوصله هیچ کاری رو نه برای خودم نه برای اون دارم

در بن بست قرار گرفتم

کاشکی هر روز بیام ببینم چقدر به خودتون میرسید

تا منم یاد بگیرم
رسالت یک انسان برای رسیدن به آزادی در صف ایستادن نیست بلکه بر هم زدن صف است.

ارنستو چه گوارا
سلام به همه دوستای خوشگلو اکتیو.

هلی عزیزم من قبل از استفاده از استادرم یه مدت aha نئوستراتا میزدم ولی راستش تاثیرش و زیاد احساس نکردم ولی الان یه مدته از استادرم که 84 تومن خریدمش استفاده میکنم که aha 21 درصد داره ولی اصلا پوسته ریزی به پوست نمیده. و من بیشتر خوشم اومد. مارک هالیوود استایل هم من هم فیس واش هم ماسک پولیششو از کیش خریدم. و فعلا استفاده میکنم.
من هر رو زصبح عرق کاسنی میخورم چون اگه میخواین پوستتون خوب بشه اول باید کبد سالم باشه واسه درمان جوش هم خوبه که من هر روز صبح چه ناشتا چه بعد صبحونه می خورم.
ور در ضمن هر روز چای به لیمو ( یه جور گیاهه که عطاری ها دارن ) می خورم که هم باعث تقویت حافظه میشه هم واسه اعصاب خوبه.
قبلا فارماتون میخوردم ولی الان بعد از تحقیقات زیاد از دیروز مولتی ویتامین هیلتون که آمریکاییه و همه ویتامینها رو با دوز بالا داره میخورم.
برای گرفتن آب شنبلیله مقداری از اون رو تمیز کنین بعد با ساقه به مدت یه ساعت توی آب سرد بزارین بعد از این مدت با روندو یا چرخ گوشت آبشو بگیرید. و اون رو توی یخچال نگه دارین خانومایی که موی کم پشت دارن یا ریزش مو هر روز با سرنگ به ریشه موها بزنن و ماساژ بدن هم مو رو خشک میکنه هم باعث پر شدن موها میشه . البته استفاده از طب سنتی نیاز به صبر و حوصله داره که حتما دارین. اگه تاثیرشو دیدین واسه منم دعا کنین که کارهام هر چی زودتر درست شه. ممنون.
سیندرلای عزیزم .

من هم مثل شما هم شاغلم هم یه پسر 4 ساله دارم هم همسرم برای کار شهر دیگست و تا ترم پیش دانشجو هم بودم. ولی همیشه باید بدونی اگه خودت سالم نباشی نمیتونی مادر خوبی واسه بچت باشی. من همه این کارها رو واسه پسرم هم میکنم . اگه از مشکلاتم برات بگم فکر کنم هرکس دیگه ای جای من بود فسیل میشد و شاید کارش به تیمارستان میرسید ولی من هیچ وقت دوست نداشتم جزو زنهایی باشم که زود خودشونو می بازن و فکر میکنن دیگه مهم نیستن. تا خودت واسه خودت ارزش قائل نشی کسی بهت اهمیت نمیده پس از همین الان با تاپیک باش و سعی کن هر روزت بهتر از دیروز باشی .
2738
مامان ستاره جون من وشما مثل هم هستیم بیائیم هرروز اینجا شاید انگیزه بگیریم عزیزم

پریسا جون افرین به شما وهمه خانمهای باسلیقه شما این قرصها رو دکتر واستون تجویز کرده یا اینکه خودتون استفاده میکنید
مولتی ویتامین نیازی به تجویز دکتر نداره . من خودم کارمند تامین اجتماعی هستم و تا حدود خیلی زیادی از داروها و مقدار لازمشون سر در میارم چیزایی رو هم که نمیدونم از پزشکای همینجا میپرسم. ایشالا که اطلاعاتم بدردت بخوره.
پریسا جون ممنونم همیشه سعی میکنم بیام اینجا وببینم شما چکار میکنید من متاسفانه اینقدر که به نظافت خونه وزندگی وبچه وشوشو اهمیت میدم به خودم میشه گفت هیچ مثلایکروز نشده که غذا درست نکنم وخونه بهم ریخته باشه

بعضی وقتها خیلی دلم میخواد فقط به خودم برسم وخونه رو بیخیال بشم ولی نمیتونم مگراینکه شما ها کمک کنید
عزیزم نیازی نیست خونه رو بی خیال بشی فقط یه برنامه ریزی لازمه . وقتی شاغلی یعنی اینکه بی خیال تنبلی و بی حالی شدی پس فقط برنامه ریزی لازمه. اگه از من میشنوی کتاب قورباغه ات را قورت بده را حتما بخونو هرچی که تو کتاب اومده رو بهش عمل کن خیلی زود از این حالت در میای . خدا به همه بنده هاش فقط یک بار فرصت زندگی کردن میده. وقتی به خودت برسی روحیت هم خوب میشه .
2706