2737
2739
عنوان

تبخال تناسلی

296 بازدید | 28 پست

دوستان کسی هست داشته باشه؟من از همسرم گرفتم لبشون تبخال داشته پارسال یبار زدم و امسال هم یبار و خیلی خفیفتر برای زایمان مشکل ایجاد میکنه؟ممکنه مشکل دیگه ای هم ایجاد کنه؟خطرناکه؟

توروخدا بس کنین دیگه اَه

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کجا میدونی تناسلیه حالا؟😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
چرا ؟چی شده؟وا خب مشکلمو میخوام ببینم چیه نمی‌فهمم فازتونو

چند روزه اینجور تاپیکا زیاد شده دیگه یه نفر که میزنه بقیه هم شروع میکنن

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2740
چ ضرری ب شما زده چقدر پرخاشگری 

پرخاشگر نیستم 

بعدشم من با شما نبودم

2706