2737
2739
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162605 بازدید | 8784 پست
سلام سلام خوشگلا
اول اینکه فرشته جون مممنون خانومی اره راست میگی منم خودم تصمیم داشتم از این هفته اسکرابو تعطیل کنم
راستی اون سایت دکتر باریک بین هم رفتم سوالم پرسیدم بذار جوابش بیاد میام میگم

ارامش جون من پوستم چرب بود خیلیم جوش و زیر پوستی داشتم الان با ژل اکسفولیاک داره جوشا میره و البته پوستمم داره خشک میشه یعنی یه حالت خشکی دارم البته شایدم به خاطر خشک شدن جوشا فکر میکنم پوستم خشکه کمی هم قرمزه پوستم خیلی حساسه به همه چی واکنش نشون میده منافذ بازم داشتم که حس میکنم اونانم دارن بهتر میشن
خیلی باحاله این اکسفولیاک
من آ اچ آ برای بینیم میخوام روشون دونه های سرسیاه داره میگم میشه اونا از بین برن و من صاحاب یک مماخ صاف و صوف و خوشگل بشم؟

طلا بلا دوست داریم خوبی؟ یه نسخه هم واسه موهای من بده
من موهامو دکلره کردم بعد باز روشون رنگ کردم دوباره الانم ماسک اورال میزنم و شامپوی رنگ شده فولیکا. ولی موها دیگه حالت قبلی رو ندارن ریزشش هم کم شده ولی حالتشون بد شده. درمون خونگی باشه بهتره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانمی عزیز درسته واسه کترل و رتین ا در شیردهی و حاملگی محدودیت داره و بید با نظر پزشک باشه ولی آ اچ ا تا جایی که میدونم مشکلی نداره حالا واسه اطمینانت میتونی در سایت پزشک انلاین از دکتر پوست یا زنان بپرسی.
2731
در مورد مارک آ اچ ا راستش به مارک خاصی پای بند نیستم از نئوستراتا تا خیلی مارک ها رو استفاده کردم فقط مهم اینه که مطمئن باشیم 10% توش داره. ولی خب اصولا استفاده از مارک هایی که امتحانشون رو پس دادن مطمئن تره. کسانیکه نمیدونن چی بگیرن میتونن برن داروخانه مورد نظرشون و چندتا کاتالوگ از مارک های خوب رو از داروخانه بگیرن و بخونن ببینن تو کدوم محصولش نوشته از آاچ آ 10% استفاده شده. همونو بگیرن.
به نظر من که کپی شده از نظر یه پزشک معروفه همه ما به 3 نوع کرم فقط نیاز داریم. مرطوب کننده و ضد آفتاب و ا اچ ا.(البته برای پوستهای بدون مشکله. وگرنه اگر کسی پوستش واسه رفع مشکلاتش نیاز به چیزایی دیگه هم داشته باشه حرفش جداست).
استفاده از این 3 کرم کافیست تا همیشه یه پوست صاف و شاداب و جوان و عاری از کم ومک داشته باشین . واین اثرات زمانی خودشو نشون میده که حداقل 3 ماه استفاده بشه و چه بهتر که قبل از داشتن خط و خطوط و لک جات استفاده بشه.
آره طلا جون درست گفتی واسه کل و مک .خودتم یه پا اوستایی.
2738
سلام دوستان
چه تاپیک خوبی خیلی ممنومم ازتون
من یکی دو صفحه اخیرو خوندم فقط پوستم چرب نیست زیاد یعنی چرب هست ولی نه زیاد ولی مستعد جوش هستم
اتفاقا منم از ژل اکسفولیاک استفاده میکنم خیلیم راضیم
فقط برای آآ اچ آ راهنماییم کنین
دقیقا اسمش همینه از هر مارکی؟ منم تا حالا نزدم باید از 10درصد شروع کنم؟
با اجازه ارامش جون
خانومی جون این ان سی ژل اکسفولیاکه واسه جوشای خیلی بزرگ و چرکی
اونی که ما داریم میگیم اینه
http://www.darukade.com/Default.aspx?Prod=843# ژل پاک کننده روزانه اکسفولیاک

پاک کننده پوستای چرب و جوشیه من که خیلی ازش راضی بودم
راستی من روی بینیم کم مک دارم چی خوبه استفاده کنم؟ آ اچآ برای همه پوستا خوبه؟ من فکرکنم مختلطه پوستم چون روی لپام یکم خشکه بقیه صورتم چربه

دوستان لطفا جواب بدین فرق کرم با لوسیون چیه؟ کدومش بهتره برای لایه برداری؟ من پوستم حساسه زیادی سفید و نازکه پوستم لایه برداری خوبه برام؟
2706