2737
2739
عنوان

** تولد 1 سالگی کوچولوهای بهار 90 **

| مشاهده متن کامل بحث + 201511 بازدید | 3244 پست
هدی از این لیستی که گذاشتی من اینا رو انتخاب کردم و دارم

1. لیبل بشقاب کیک خوری
2. لیبل بشقاب غذا خوری
3. لیبل بشقاب میوه خوری
4. پرچم غذا ( تزئین خلال دندون )
5. کاور دستمال کاغذی
6. لیبل دستمال سفره
7. لیبل لیوان چای و نسکافه
8. لیبل لیوان نوشیدنی شام ( نوشابه یا آب )
9. ریسه تولدت مبارک
10. ریسه اسم
11. ریسه مثلثلی تم تولد
12. ریسه عکس
13. کارت دعوت
14. گیفت تولد
15. تزئین چاقو کیک
16. لیبل نوشابه
17.لیبل نی
18. لیبل تی بگ چای
19. ساک دستی برای گیفت و عکس یادگاری

من لیوان 2 مدل گرفتم برای چای و نسکافه که معمولیه ـ نوشیدنی شام که از این لیوان های پایه دار هست .
بشقاب هم 3 سایز گرفتم ( غذاخوری ـ میوه خوری و کیک خوری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.چه تایپک خوبی.مرسی مونا......والا من دودلم براش تولد بگیرم یا نه. خونه ام کوچیکه.مهمونا زیاد.می ترسم خوب نشه....نمی دونم..الان اینجا رو دیدم وسوسه شدم..میخواستم امسال با خونواده هامون جشن بگیریم ولی شاید منم رفتم تو نخ تولد.آخه من هر ماه برای هدی جشن ماهگرد تولدشو می گیرم.....به همسری گفتم جشن بگیرم گفت میل خودته.....باز موندم........خیلی ایده دارم تو سرم ولی هدی همش میخواد پیشش باشم.......نمی دونمممممم گیچیدم درست کنم یا نه؟
2731
غزل منم دو دل بودم اینا منو به هوس انداختن هههههههه

بعد به شوهرم گفتم برای باران تولد بگیریم؟ گفت! اااااااا مگه میشه نگیریم؟ بعد منم جو گیر شدم :))))))))
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
وای غزل دلت میاد برای هدی عشق خاله تولد نگیری.....تو هم که هنرمنددددددددددددددددددد
شیوا با اون جشن دندونی مفصلت .....باید تولد عالی بگیری

ایشالا همه امون همونی رو که میخوای برگزار کنیم .........آمین
*ان هو الا ذکر و قران مبین*
2738
تم منم قطی شد
مرد کوچک که همه چیشو کراوات انتخاب کردم و البته سیبیل!!!!!!!!!!!!!!!!
هر روز سپاسگذارم برای : شبهایی که به صبح میرسند ، دوستانی که بخشی از خانواده میشوند ، رویاهایی که تحقق میابند و علاقه هایی که به عشق تبدیل میشوند .
0g07uc0vpqybi5ezwyz.jpg
از اینا حتما درست میکنم تا مهمونا ازش توی تولد مخصوصا توی عکس استفاده کنن
هر روز سپاسگذارم برای : شبهایی که به صبح میرسند ، دوستانی که بخشی از خانواده میشوند ، رویاهایی که تحقق میابند و علاقه هایی که به عشق تبدیل میشوند .
2706