2733
2739
عنوان

هنوز هنگ اون تاپیک....

258 بازدید | 15 پست

اون تاپیکی ک گفته بود تو غذای خواهرم سم ریختم بعدش گفتم بهش بعدشم خواهرش عروسیش دعوتش نکرده سر همون قضیه سم ...نمیدونم دیدید اون تاپیک رو ولی واقعااا از اونروز ک چشمم بهش خورد اصلااا حالم یجوریه چجوری میشه ی خواهر همچین کاری کنه در حق خواهرش😥من نمیدونم که آیا اون طرف هم مقصر بوده یا نه ولی واقعا هرچیم باشه نباید همچین کاری میکرد

اره مگه این دختر ۱۳ساله نبوده  دوستشو کشته

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

پشتم لرزید 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون قضیه ش فرق داره

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2731

نه بابااا یکی دیگه ۲۴ سالشه خواهرش ۲۷ مرگ موش ریخته غذای خواهرش این هفته هم عروسی خواهرش بوده چلی چون سم ریخته غذاش دعوتش نکرده خواهرشو عروسیش فکر کن در این حد....😥😥😥

ووش خواهرم خواهرای قدیم ما ته تهش موهای همدیگه رو میکشیدیم یا میرفتیم وسایل همدیگه رو خراب میکردیم حرص مون خالی بشه اونم زمان بچگی 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740
درسته قضیه ها باهم فرق داره موضوع اینه هیچ چیز از هیچکس بعید نیست. چه دوست چه خواهر.. وقتی جنون بگیر ...

آخه عزیزم ببین اون دختر مریضی روانی داشت خودش تو تاپیکاش گفته بود بعد نوشته بود ک شما از کجا میدونید خواهرم چه نامردیایی ک در حقم نکرده😐اصلا طرف هرکاری هم کرده باشه بنظرم اصلا نباید همچین غلطی میکرد 

خود من با خواهر برادرم خیلی جروبحث و دعوا درگیری داشتیم ولی اصلاااااا نه من نه خواهر برادرم همچین کاری نکردیم باهمدیگه فوق فوقش چند روز قهر و حرف نزدن بوده 

ووش خواهرم خواهرای قدیم ما ته تهش موهای همدیگه رو میکشیدیم یا میرفتیم وسایل همدیگه رو خراب میکردیم ح ...

اره بخدااا همونو بگوووو وااای اصلا خیلی حالم بد شد تاپیکشو دیدم اعصابم داغون میشه خود بخود دردای خودمو فراموش کردم چسبیدم ب این😂

شاید دروغ گفته

من ندیدم تاپیکو ولی تاپیک فیک زیاد میزنن اینجا را جدی نگیرید

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2706