2733
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078779 بازدید | 24360 پست
سلااااااااام خوبین دوستان ؟
فسقلی ها چطورن ؟

چه خبرااااا ؟

ی مدت حوصله نوشتن و نداشتم خیلی عقبم کلی پست نخونده دااااااااارم ....
سایدا خانمم حسابی شیطون و بازیگوش شده فقط می خواد باهاش بازی کنییییییییییییی ....

سانی جون دستت درد نکنه مهربون خیلی زحمت کشیدی ... ماشالله چ نینی های خوردنی ای و مامانای ناااازی دلم براتون تنگولیده بود .
خوشبحاااالتون .

محبوبه جون موهات مبااااارک باشه ...

الهی بمیرم برا حساااااام خوشگلم ایشالا ک زودی بهتر شه ...
سایدام تا خوب شد 1 هفته طول کشید .

شیرین جونم ایشالا خواب ماهانم درست شه ...
سلام
دیشب ایلیا رو چشم کردم
تا صب هی بیدارمیشد نق میزد
وای وای میلی خدا خیلی رحم کرد بهت مراقب باش دختر
الهی بمیرم برایه امیر حسین نینا من وقتی ایلیا اسهال میشه یه ذره پوسته پسته تازه ی خشک شده رو با آب میجوشونم دوسه تاقاشق بهش میدم به آنی اسهالش بند میاد امکان نداره که بند نیاد میخوای توام امتحان کن ضرر که نداره ایشاالله بهتر بشه گل پسرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

خوبین ایشالا

دندونای این طلا خانم مبارک باشی ملی جان

هانیه جون خیلی خوشحال شدم دلت شاد و اروم شده ایشالا همیشهههههههههههههه شاد باشی

حمیده جون ایشالا که جدا نمیشن ولی اگه قسمتش این بود ایشالا هیچ مشکل و تضادی تو زندگی تو پیش نیاد و دلت شاد باشه عزیزم در ضمن ماشالا به ایلیاشاهم ..در ضمن حمیده چیزی تو دهنش کنه طبیعیه ولی بعضی وقتها فقط از روی عمد و حرص مارو در بیرن میکنن تو دهنشون اگه ببین اینجوری بدون حساس بشه از تو دهنش در بیار یا وقتی میخواد بکنه با کلمه ی که میدونی خوشش میاد نذار بکنه بعد تشویق و جیغ و هورا که خوشش بیاد و دیگه برای هم که شده تو دهنش چیزی نکنه

محبوبه گلممممممممممممممممممممم مبارکت باشه افرین همیشه همینجور عمل کن نتیجش توپپپپپپپپپپهه توپه

نسیم و سمانه گلمم ایشالا خواب این نازرونه هاتون عالی بشه و اینقد خسته و اذیتتون نکنن

مریم جونمممممممممممم گل گلی خانوم......... خدا خودش بخیر گذرونده ماشالا به این ورجکها که هر روز یه کاری یاد میگیرن

نینا جون امیرحسین بهتره ایشالااااا؟؟؟؟؟؟

سانی جون خداروشکر راضی هستی از وزن دخملی

ساینا جون خواب این فسقلیها زمانی خوب و بی ازاد میشه که بخوان برن مدرسه اون زمان مخوایم نخوابن درس بخونن خوش خواب میشن و یه ریززززززززززززز پتو میخوایم شب بخوابن زود بیدار شن تا لنگ ظهر خوابن کلا دق میدن مارو ولی مهم اینه که ایشالا تنشون سالم باشه

اوا شیما خب یه چی به اون ارایشگر بیهنر میگفتی خاک بر سرش کنن

اتنا جون شرمنده عزیزم با تاخیررررررررررررررر تسلیت میگم

فرزانه جون خدا بد نده گلممممممممممممممممم ایشالا زودی خوب بشه حسام جونم

اکرم خانومی چشممون روشن

حمیده رستی این پوست پسته رو نمیدونستم دمت گرمممممممممممممممممممممممم

خب بریم القصه خودممممممممممممم

لغت نامه ای دوباره از سوگلکم به پوشک میگه پوشی به پتوش هم میگه پتی کلا بچم واژه ای با اسم و صدای اوووووو نمیشناسه
شکر خدا خواب دخملای من بد نیست از 6 یا 7 که بیدار بشن 12 نهار میدم تقریبا 12:30 تا 1 خوابن یعنی بیهوش میشن ا بس اتیش میسوزونن دو سه ساعت میخوابن بعد دوباره شب دیگه نه خوابن تا صبح چند باری شیر میخورن البته بیدار بیدار نمیشن ووووووووووووووووووی اگه میخواستن بیدار بشن نصف شب دیگه همسایه ها بیرونمون میکردن

دیگه چیزی یادم نمیادددددددددددددددددددد

فعلاا
2731
آتنا جون تسلیت خدا رحمتش کنه..
.
بهار خانم خشگل خانم مبارکه خیلی دوست دارم ببینم چه شکلی شدی من میخوام (حسودییییییییییی)
.
وای میلی چه قدر شیطونه کیان خدا واقعا خودش حافظ بچه هامون باشه
.
حمیده جون انشالله مشکلات خانواده شوشو حل بشه ...نگران ایلیا نباش ماشالله بچم خوب میخوره به پدرومادرش میره دیگه خیلی هم خوبه ..حسامم هنوز هرچیز کوچولویی رو میکنه تو دهنش و خیلی خوشمزه میخوره
.
طفلی امیرحسینم انشالله خوب میشه عزیزم
سوگند جون منم وقتی حسام نصفه شب یا صبح زود بیدار میشه واقعا دوست دارم خودمو بکشتم خخخخخخ چون خودم دیر میخوابم عذابه برام خیلی سخته انشالله مشکل خوابش حل بشه و تا صبح راحت لالا کنه وروجک
.
مرسی مانا جون و اکرم جون خدا نی نی هاتونو حفظ کنه
شیما منم تو عقد که بودم جو گیر شدمو موهامو رنگو مش کردم که به غلط کردن افتادم بعد گفتم دیگه نمیکنم اینکارو که باز تو حاملگیم دقیقا یک ماهه بئدمو نمیدونستم حاملم دکلره کردم استخونی که بازم به غلط کردن افتادمو پدرم دراومد پنچ بار موادئ گذاشت سرم دیگه داشت اشکم درمیومد گفتم عمرا بکشنم دیگه دکلره نمیکنم اما حالا باز جئگیر شدمو دارم همش موهامو ویتامینه میکنم که بعد از سفر برا تاج گذاریه امام زمان (عج)برم موهامو یا مش کنم روموهایه خودم که تقریبا یه کمکی خرماییه یام برم دکلره کنم البته فرم میخوام حتمی بکنم
البته باید قشنگ به موهام برسم که بعد این همه بلا نریزن
مونا جونم فدات بشم این پوسته پسته رو صاحب خونمون بنده خدا وقتی دید اسهاله ایلیا بند نمیاد گفت انجام بده شاید کارساز بود البته اون گفت کلا برا اسهال خوبه چه آدم بزرگ چه بچه
الهی بگردم دخملاتو ماشاالله چه زود میخوابن نه خیلی زود نیست ؟اونوقت خودتون کی میخوابین ای کلک بعد که خوابوندینشون میرین کارت بازیوووووووو صفا سیتی هااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محبوبه جونم موهات مبارک باشه دوستم حتما اون شب که شوشو دید موهاتو دیگه بعلهههههههههه
فرزانه ناراحت شدم برا حسام الهی فداش بشم الان بهتره ؟ خودت خوبی ؟
به به اکرم خانوم چشممون به جمالتون روشن شد !!!!!!!!!!خوبی ؟دلمون برات تنگولیده بودا
ساناز یه چیز بگم دعوام نمیکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم چرا حس میکنم باهام قهریو کم محلیم میکنی !!!!!!!!!!!!! دزست فک میکنم عایا ؟ از دستم دلخوری ؟ توهم زدم ؟ Homer Thinking Pondering and Thinking
فدات بشم مونااااا جون ... از این ب بعد سعی میکنم بیشتر بیاااااام .

حمیده چی شده کیا می خوان از هم جدا بشن ؟؟؟؟ منم مثل بقیه امیدوارم ک مشکلشون حل بشه دوستم
منم خیلی دلتنگ تو و ایلچمم ببوسشششششش

نینا ایشالا امیرحسین ناناز زودی خوب شه واقعا اسهال بده .....

سایدام خیلی کم حرف میزنه ... اسم خودشو بهتر بلده بهش میگم اسمت چیه میگه دای دائه .

فرزان فدات شم .

حمیده اشتباه فک میکنی ننهههه سانی خیلی ماهو مهربونه مثل خودت .......

خواب سایدام خداروشکر خوبه ... شبا با ما می خوابه 11.12 شب نصف شبم اگه بیدارشه نگاش نمیکنم خودش دوباره می خوابه ... صبحم ساعت 8.9 بیدار میشه و بیداره تا 2 بعدظهر بعد می خوابه تا 4 همین .....

بچه ها سایدا قدش خیلی کوتاهه چکار کنم 79 هستش
اینجا کسی هست نینیش مثل سایدا قد کوتاه باشه وزنشم ک 9.700
2738
ای جونممممممم دای دائه قربونش برم یه ماچش بکن اکرمی....قدش که کوتاه نیست خوبه بابا
حسامم زیاد حرف نمیزنه فقط به منو غذا میگه ممه..بابا.گل.پ یعنی توپ.دا یعنی دایی. زه یعنی عزیز.چند تا صدای حیون
گفتن تخم مرغ کبوتر بدم ههههههه
تو تی وی تبلیغ راگا رو دیده تند تند میگه گاگا اینم چیز بود یاد گرفته
مرسی حمیده جون...حالا نمیخواد این قدر خوشگل کنی همون ابروهات خشگل کردی خوبه
سلام مامانا خوبین؟ سوگند جون الهی بمیرم برات ... البته بگما لیانا هم خواب شبش سرویس میکنه منو.... از یکسالگی دیگه شیر شب نمیدم ولی هی جابجا میشه نق میزنه تا صبح 6-7 بار باید برم اتاقش جابجاش کنم تا بخوابه....
نونا جون ماشالا به ایلیا خوراکش که خوبه ولی شیر شبو کمش کن کم کم هم قطع کن. بچه تو این سن دیگه نباید شیر شب بخوره... به خدا برای خودت میگم. دندوناشون پوسیده میشه. من 3 تا از دوستام اینجوری بودن هر سه تاشون مجبور شدن بچه سه ساله رو با بیهوشی دندوناشو درست کنن.
بچه بدغذا خیلی سخته... لیانا وزنش خوبه 12.200 ولی نمیدونم از کجا وزن میگیره... الان تقریبا 10 روزه شام و صبحانه تعطیل... نهارم خیلی کم... میان وعده هم گاهی شیر گاهی هیچی... میگه نه نه نه !!!!!
مامان نیک جون ماشالا پسرت قد بلنده خیلی خوبه.وزنشم نرماله...
سلام
اتی جون تسلیت
اکرم ادرینا اون ماه 78 بود ادی هم کوتاهه
منم یه دایی داشتم ناتنی بود ولی بهرحال داییم بود دیروز فوت کرده ما دیشب خبردار شدیم فردا مراسم خاکسپاریشه خیلی ناراحتم درسته ناتنی بود و زیاد نمیدیدیمش ولی بازم غصه خوردم
به به اکرم جون .سایدا قدش کوتاه نیست بچه ها تقریبا همین حدودا هستن.شاید یکی دو سانت بیشتر و کمتر.

نونا منم هربار میگم این آخرین باره ولی بازم اغفال میشم و میرم.وقتایی که موهام کوتاهه اذیت نمیشم ولی با موی بلند خیلی سخته.
مهم نتیجه کاره.خخخخخخخخخخخخ

مونا جون بنده خدا کارش عالیه.بعد از اتمام کار خودم کلا این شکلیم اشکال از خودمه که با موهای بلند موهامو مش میکنم

ماشالا به سوگول شیرین زبون.حسینم جدیدترین کلمش هَپّا ........همون هواپیما هست.هرچی توی حیاطه توی آسمون دنیال هواپیما میگرده.جالبه پیدا هم میکنه دقتش خیلی زیاده.
عاشق آهنگ نقاشی نقاشی پویاست اون قسمتش که قطاره میاد اینم باهاش تند تند میگه هو هو چی چی

ملودی جون تسلیت میگم فوت دائیت

رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
سلاممممممممممممممم

خیلی منمنون از تبریکاتون واسه موهام...واقعا روی روحیه آدم تاثیر داره ها .....فرزانه انشالله میبینیم حسود خانم خودم خخخخخخخ بووووووووووووووووس
تینا مامان آیشین جون پس یه حرکتی بزن بعد ازین همه مدت واسه موهات خیلی خوبه کلی متحول میشی

نونا خداروشکر که مامان شوشوت رضایت نداده بیاد ور دل شما :).... در ضمن من پری بودم نشد اون چیزی که گفتی :(

اکرم جوووووووونم چه عجب عزیزم دلم واسه خودت و سایدا طلات یه ذره شده ...ببوسش....راستی شما که توی لیست دوستان من بودی چی شد؟ مگه حذف شده بودی که دوباره پیغام داده بودی؟؟!!!!

حسام کوچولوی منم انشالله زودی خوب شه...قربونش بشم من که چه کلمه پر محتوا و کاربردیی یاد گرفته... گاگا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
انشالله که زانوهاش هم چیزی نیست...

ماشالله به نی نی های شیرین زبونتون مخصوصا سوگلکم...

ملودی جان تسلیت میگم

دوستتون دااااااااااااااااااااااااااااااااااارم
حق چو مرا نعمتی از خویش داد / نام ورا مدتی از پیش داد /
کودک من نام ز زهرا گرفت / دل، همه امید به فردا گرفت
2706